Menu

Piotr Duda: NSZZ "Solidarność" jest dziś ze wszystkimi, którzy bronią naszych granic

- Co do opozycji, to trzeba to jasno powiedzieć - to piąta kolumna! To wrogowie wewnętrzni. Wstyd, że tacy ludzie mają immunitety polskich parlamentarzystów - stwierdził na antenie Radia Gdańsk przewodniczący Komisji Krajowej NSZZ "Solidarność" Piotr Duda.

- Jestem dumny z tego, co robią nasi żołnierze i strażnicy na granicy z Białorusią. Zgodnie z artykułem 5. polskiej Konstytucji, strzegą naszych granic. I to zarówno straż graniczna, policja, jak i wojsko. Trzeba okazać im wielką wdzięczność i solidarność. NSZZ "Solidarność" jest dziś ze wszystkimi, którzy bronią naszych granic - podkreślił Piotr Duda. 

- Co do opozycji, to trzeba jasno powiedzieć - to piąta kolumna! To wrogowie wewnętrzni. Wstyd, że tacy ludzie mają immunitety polskich parlamentarzystów - stwierdził Piotr Duda i dodał, że w Polsce mamy wrogów wewnętrznych i zewnętrznych. - Wiemy doskonale, że na wschodniej flance jest to reżim Łukaszenki, który wykorzystuje uchodźców z Iraku jako broń przeciwko naszemu krajowi - powiedział przewodniczący Piotr Duda.

źródło: Radio Gdańsk

 

 

Powrót na górę

Komisja Krajowa NSZZ "Solidarność" wykorzystuje na swoich stronach pliki cookie. Jeżeli nie zmienisz domyślnych ustawień swojej przeglądarki będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji.