Menu

Nabór na PUNCS jeszcze do końca marca!

Jeszcze do końca marca trwa nabór na słuchaczy Powszechnego Uniwersytetu Nauczania Chrześcijańsko-Społecznego (PUNCS). Partnerem przedsięwzięcia jest Komisja Krajowa NSZZ „Solidarność”, która ma również swojego przedstawiciela w Radzie Programowej.

Zajęcia PUNCS są szczególnie cenne dla członków i liderów Związku, chcących zgłębić swoją wiedzę w zakresie etyki chrześcijańskiej i katolickiej nauki społecznej Kościoła.

Nabór słuchaczy za pośrednictwem strony https://puncs.pl/ trwa jeszcze do końca marca 2021. Obecna edycja zajęć obejmuje dwa semestry i kończy się w styczniu 2022.

Zajęcia prowadzone są on-line w sobotnie przedpołudnia, co dwa tygodnie.

Od inauguracji w dniu 6 lutego już można było wysłuchać kilku znakomitych wykładów, między innymi przedstawionymi przez profesorów Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie oraz Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie. Zapraszamy na kolejne

Więcej informacji na stronie https://puncs.pl/

ml

 

Powrót na górę

Komisja Krajowa NSZZ "Solidarność" wykorzystuje na swoich stronach pliki cookie. Jeżeli nie zmienisz domyślnych ustawień swojej przeglądarki będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji.