Menu

Prekonsultacje projektu rządowego programu pomocy przedsiębiorcom energochłonnym

fot. pixabay fot. pixabay
Związek zawodowy "Solidarność" otrzymał zaproszenie do prekonsultacji projektu rządowego programu „Pomoc dla sektorów energochłonnych związana z nagłymi wzrostami cen gazu ziemnego i energii elektrycznej” na 2022 r.
 
Program projektowany jest w oparciu o wytyczne Komisji Europejskiej pn. „Tymczasowe kryzysowe ramy środków pomocy państwa w celu wsparcia gospodarki po agresji Rosji wobec Ukrainy". W ramach programu planowane jest wsparcie przedsiębiorstw energochłonnych z sektorów najbardziej narażonych na skutki rosnących cen energii i nośników energii.
 
Zapraszamy do zgłaszania propozycji zmian w projekcie.
 
 
 
Propozycje zmian zapisów w projekcie programu w ramach prekonsultacji można zgłaszać do piątku, 25 listopada, na adres michal.ciesielski@mrit.gov.pl 
 
Proszę o przekazywanie uwag bezpośrednio do michal.ciesielski@mrit.gov.pl  oraz do wiadomości: branze@solidarnosc.org.pl; ekonom@solidarnosc.org.pl 
 
 
Biuro Eksperckie Komisji Krajowej 
 
 
Powrót na górę

Komisja Krajowa NSZZ "Solidarność" wykorzystuje na swoich stronach pliki cookie. Jeżeli nie zmienisz domyślnych ustawień swojej przeglądarki będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji.