Logo
Wydrukuj tę stronę

Styczeń miesiącem edukacji pracowniczej. Akcja Krajowej Sekcji Młodych NSZZ „Solidarność” w ramach ETUC Youth

Styczeń miesiącem edukacji pracowniczej. Akcja Krajowej Sekcji Młodych NSZZ „Solidarność” w ramach ETUC Youth fot.pixabay.com

Poziom edukacji w zakresie praw pracowniczych rzutuje na naszą codzienność nie tylko w sferze zawodowej, ale też prywatnej. Zachowanie odpowiedniego balansu pomiędzy tymi dwiema sferami jest kluczowe dla naszego zdrowia i ogólnego zadowolenia z życia. Właśnie dlatego Krajowa Sekcja Młodych NSZZ „Solidarność” postanowiła poprowadzić kampanię edukacyjną dotyczącą spraw pracowniczych oraz mitów i faktów dotyczących związków zawodowych. Akcja jest realizowana w ramach szerszego projektu młodzieżowego komitetu ETUC Youth (Europejskiej Konfederacji Związków Zawodowych), którego KSM jest częścią.

Obejrzyj film edukacyjny przygotowany w ramach kampanii:

KSM aktywna w ETUC Youth

ETUC posiada Komitet Młodzieży złożony z młodych przedstawicieli wszystkich organizacji stowarzyszonych ETUC, w tym naturalnie NSZZ „Solidarność”. Krajowa Sekcja Młodych NSZZ „Solidarność” jest częścią Komitetu i brała aktywny udział w tworzeniu i realizacji tej ogólnoeuropejskiej kampanii edukacyjnej.

Materiał powstał dzięki Komitetowi Młodych Europejskiej Konfederacji Związków Zawodowych.


Krajowa Sekcja Młodych NSZZ "Solidarność"

 

Copyright © NSZZ "Solidarność" • Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie Microworks

Komisja Krajowa NSZZ "Solidarność" wykorzystuje na swoich stronach pliki cookie. Jeżeli nie zmienisz domyślnych ustawień swojej przeglądarki będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji.