Menu

Styczeń miesiącem edukacji pracowniczej. Akcja Krajowej Sekcji Młodych NSZZ „Solidarność” w ramach ETUC Youth

Styczeń miesiącem edukacji pracowniczej. Akcja Krajowej Sekcji Młodych NSZZ „Solidarność” w ramach ETUC Youth fot.pixabay.com

Poziom edukacji w zakresie praw pracowniczych rzutuje na naszą codzienność nie tylko w sferze zawodowej, ale też prywatnej. Zachowanie odpowiedniego balansu pomiędzy tymi dwiema sferami jest kluczowe dla naszego zdrowia i ogólnego zadowolenia z życia. Właśnie dlatego Krajowa Sekcja Młodych NSZZ „Solidarność” postanowiła poprowadzić kampanię edukacyjną dotyczącą spraw pracowniczych oraz mitów i faktów dotyczących związków zawodowych. Akcja jest realizowana w ramach szerszego projektu młodzieżowego komitetu ETUC Youth (Europejskiej Konfederacji Związków Zawodowych), którego KSM jest częścią.

Obejrzyj film edukacyjny przygotowany w ramach kampanii:

KSM aktywna w ETUC Youth

ETUC posiada Komitet Młodzieży złożony z młodych przedstawicieli wszystkich organizacji stowarzyszonych ETUC, w tym naturalnie NSZZ „Solidarność”. Krajowa Sekcja Młodych NSZZ „Solidarność” jest częścią Komitetu i brała aktywny udział w tworzeniu i realizacji tej ogólnoeuropejskiej kampanii edukacyjnej.

Materiał powstał dzięki Komitetowi Młodych Europejskiej Konfederacji Związków Zawodowych.


Krajowa Sekcja Młodych NSZZ "Solidarność"

 

Powrót na górę

Komisja Krajowa NSZZ "Solidarność" wykorzystuje na swoich stronach pliki cookie. Jeżeli nie zmienisz domyślnych ustawień swojej przeglądarki będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji.