12-13 grudnia 2018 r. odbyło się szkolenie w Organizacji Międzyzakładowej Pracowników Oświaty w Dąbrowie Górniczej:

- NSZZ Solidarność - prawo związkowe

- Co o prawie każdy nauczyciel wiedzieć powinien?

- Nauczyciel w obliczu zwolnienia z pracy

- Nauczyciel korzystający z ochrony dla funkcjonariuszy publicznych

- Rada pedagogiczna

- Działalność związkowa koła

- Aktywni i zorganizowani

10% zniżki (niezależnie od innych promocji)

Strona wykorzystuje pliki cookies: niewielkie pliki tekstowe przechowywane przez przeglądarkę internetową na urządzeniu użytkownika m.in. do analizy statystycznej ruchu, dopasowania wyglądu i treści strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jeśli nie wyłączysz w ustawieniach przeglądarki obsługi plików cookies wyrażasz zgodę na ich użycie. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść zamieszczonych aktów prawnych nie stanowi źródła prawa, lecz jest tylko ich zapisem elektronicznym. Z uwagi na niedoskonałość zabezpieczeń chroniących dane zapisane w formie elektronicznej, a także możliwość błędnego wprowadzenia danych, administrator strony nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych tu aktów prawnych.