Biura Regionu Środkowo-Wschodniego pracują od poniedziałku do piątku, w godz. 7:00 do 15:00


Bieg Solidarności „Lubelski Lipiec 1980” – ZAPISY!

26-04-2022

Bieg Solidarności „Lubelski Lipiec 1980” – ZAPISY!

Już za chwilę wystartuje 29. Bieg Solidarności „Lubelski Lipiec 1980”. Właśnie rozpoczęliśmy zapisy do wszystkich kategorii biegowych drogą elektroniczną, za pośrednictwem portalu datasport.pl, które zakończą się 2 czerwca br.!

Rywalizacje w tegorocznej edycji biegu rozpoczną rodzice i nauczyciele w 1. Lubelskim Biegu Rodziców i Nauczycieli. Wystartują z ul. Królewskiej, by zameldować się na mecie na stadionie lekkoatletycznym przy ul. Piłsudskiego w Lublinie. Po nich dystans 2,3 km pokona młodzież ze szkół średnich oraz podstawowych i oczywiście studenci.

W tym samym czasie ze startu w Świdniku rywalizację rozpoczną także półmaratończycy, którzy z młodzieżą spotkają się na mecie, na lubelskim stadionie.

Nie zabraknie także emocji, które zawsze towarzyszą biegom najmłodszych zawodników! Przedszkolaki i najmłodsi uczniowie ze szkół podstawowych będą tradycyjnie rywalizować na płycie stadionu, na dystansach od 150 do 300m.

Zawodnicy we wszystkich kategoriach biegowych otrzymają numer startowy z chipem do elektronicznego pomiaru czasu.

Po zakończonej rywalizacji każdy otrzyma pamiątkowy medal i koszulkę, a także słodki upominek. Dodatkowo, po zakończeniu biegu, wśród wszystkich zawodników rozlosowane zostaną cenne nagrody.

Odbiór pakietów startowych dla biegów ulicami Lublina (start z ul. Królewskiej) w dniach 25.05-03.06.2022 r. w Biurze Biegu Lublin, ul. Królewska 3. Osoby niepełnoletnie odbierają zwrotny numer startowy po przekazaniu pisemnego oświadczenia, podpisanego przez rodziców/prawnych opiekunów zawodnika (wzór oświadczenia do pobrania >>>).

Natomiast odbiór zwrotnego numeru startowego i koszulki małego biegacza w dniu biegu 4 czerwca w godz. 7:30-9:00 na stadionie lekkoatletycznym w Biurze Biegu Krasnali, po przekazaniu pisemnego oświadczenia, o dobrym stanie zdrowia dziecka podpisanego przez rodziców/prawnych opiekunów zawodnika (wzór oświadczenia do pobrania >>>).

Odbiór numerów startowych i koszulki biegacza dla zawodników z biegu młodzików w dniu biegu 4 czerwca w godz. 8:30-9:30 na stadionie lekkoatletycznym w Biurze Biegu Młodzików, po przekazaniu pisemnego oświadczenia, o dobrym stanie zdrowia dziecka podpisanego przez rodziców/prawnych opiekunów zawodnika (wzór oświadczenia do pobrania >>>). 

Pełny regulamin Biegu Solidarności >>>

Dodaj komentarz:

Komentarze:
Brak komentarzy.