Menu

Projekty aktów prawnych

  • Data wpływu:
    Wednesday, 24 November 2021
  • Data zgłaszania uwag:
    Friday, 03 December 2021
  • Zgłaszanie uwag:
    15.12.2021
  • Biuro:
    Biuro Polityki Społecznej
  • Osoba odpowiedzialna:
    K.Rowiński
  • Rodzaj aktu prawnego:
    Rozporządzenie
  • Data wpływu:
    Monday, 22 November 2021
  • Data zgłaszania uwag:
    Thursday, 02 December 2021
  • Zgłaszanie uwag:
    14.12.2021
  • Biuro:
    Biuro Polityki Społecznej
  • Osoba odpowiedzialna:
    A. Baranowska- Grycuk
  • Rodzaj aktu prawnego:
    Rozporządzenie
  • Data wpływu:
    Monday, 15 November 2021
  • Data zgłaszania uwag:
    Monday, 06 December 2021
  • Zgłaszanie uwag:
    15.12.2021
  • Biuro:
    Biuro Polityki Społecznej
  • Osoba odpowiedzialna:
    A.Kochańska, A.Baranowska-Grycuk
  • Rodzaj aktu prawnego:
    Ustawa
  • Data wpływu:
    Tuesday, 09 November 2021
  • Data zgłaszania uwag:
    Wednesday, 01 December 2021
  • Biuro:
    Biuro Eksperckie
  • Osoba odpowiedzialna:
    K. Zimmer-Drabczyk
  • Rodzaj aktu prawnego:
    Ustawa
  • Data wpływu:
    Tuesday, 02 November 2021
  • Data zgłaszania uwag:
    Tuesday, 23 November 2021
  • Biuro:
    Biuro Eksperckie
  • Osoba odpowiedzialna:
    D. Czerwiński
  • Rodzaj aktu prawnego:
    Ustawa
  • Data wpływu:
    Thursday, 28 October 2021
  • Data zgłaszania uwag:
    Tuesday, 16 November 2021
  • Biuro:
    Biuro Eksperckie
  • Osoba odpowiedzialna:
    E. Zydorek
  • Rodzaj aktu prawnego:
    Ustawa
  • Data wpływu:
    Tuesday, 26 October 2021
  • Data zgłaszania uwag:
    Friday, 05 November 2021
  • Biuro:
    Biuro Eksperckie
  • Osoba odpowiedzialna:
    A. Baranowska, J. Szmit
  • Rodzaj aktu prawnego:
    Ustawa
  • Data wpływu:
    Tuesday, 26 October 2021
  • Data zgłaszania uwag:
    Wednesday, 17 November 2021
  • Biuro:
    Biuro Eksperckie
  • Osoba odpowiedzialna:
    M. Zieleniecki
  • Rodzaj aktu prawnego:
    Ustawa
  • Data wpływu:
    Tuesday, 19 October 2021
  • Data zgłaszania uwag:
    Tuesday, 09 November 2021
  • Biuro:
    Biuro Eksperckie
  • Osoba odpowiedzialna:
    A. Reda-Ciszewska
  • Rodzaj aktu prawnego:
    Ustawa

Komisja Krajowa NSZZ "Solidarność" wykorzystuje na swoich stronach pliki cookie. Jeżeli nie zmienisz domyślnych ustawień swojej przeglądarki będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji.