Protest

Podstawowe szkolenie dla kól  „AKTYWNI I ZORGANIZOWANI”

1. Co o prawie nauczyciel wiedzieć powinien?; 2. ABC dla kół – akty prawne obowiązujące w szkole; 3. NSZZ „Solidarność” – prawo związkowe; 4. Działalność związkowa koła; 5. Nauczyciel w obliczu zwolnienia z pracy; 6. Nauczyciel korzystający z ochrony dla funkcjonariuszy publicznych.; 7. Rada pedagogiczna i jej kompetencje; 8. Nagrody dla nauczycieli; 9. Jak skutecznie zadbać o interesy zawodowe?

„KURS PRZYWODZTWA ZWIĄZKOWEGO”

1. Cel związku; 2. Teorie przywództwa; 3. Struktura organizacyjna; 4. Planowanie; 5. Organizuję zebranie; 6. Pozyskiwanie członków; 7. Rozwiązywanie skarg i interwencji. Program szkolenia przewiduje 2,5 dnia.

„NEGOCJACJE – KURS PODSTAWOWY’

1. Teoria negocjacji; 2. Techniki negocjacji; 3. Ćwiczenia praktyczne technik negocjacyjnych. Program szkolenia przewiduje 2,5 dnia.

Uwaga! Aby zapewnić skuteczność szkolenia proponujemy szkolenia wyjazdowe i grupę liczącą 20-25 osób.

Kontakt w sprawie szkoleń:

OFERTA

Podstawowe szkolenie dla kól  „AKTYWNI I ZORGANIZOWANI”

W programie szkolenia:

1.       Co o prawie nauczyciel wiedzieć powinien?

2.       ABC dla kół – akty prawne obowiązujące w szkole

3.       NSZZ „Solidarność” – prawo związkowe

4.       Działalność związkowa koła

5.       Nauczyciel w obliczu zwolnienia z pracy

6.       Nauczyciel korzystający z ochrony dla funkcjonariuszy publicznych.

7.       Rada pedagogiczna i jej kompetencje

8.       Nagrody dla nauczycieli

9.       Jak skutecznie zadbać o interesy zawodowe?

Program szkolenia obejmuje 2,5 dnia i jest skierowane do przewodniczących i członków kół.

„KURS PRZYWODZTWA ZWIĄZKOWEGO”

1.       Cel związku

2.       Teorie przywództwa

3.       Struktura organizacyjna

4.       Planowanie

5.       Organizuję zebranie

6.       Pozyskiwanie członków

7.       Rozwiązywanie skarg i interwencji

Program szkolenia przewiduje 2,5 dnia.

Podstawowe szkolenie dla członków wszystkich struktur „NEGOCJACJE – KURS PODSTAWOWY’

1.       Teoria negocjacji

2.       Techniki negocjacji

3.       Ćwiczenia praktyczne technik negocjacyjnych.

Program szkolenia przewiduje 2,5 dnia.

Uwaga!

Attachments:
Download this file (oferta szkoleniowa.pdf)oferta szkoleniowa.pdf[ ]826 kB
Download this file (Szkolenia.pdf)Szkolenia.pdf[ ]443 kB

10% zniżki (niezależnie od innych promocji)

Strona wykorzystuje pliki cookies: niewielkie pliki tekstowe przechowywane przez przeglądarkę internetową na urządzeniu użytkownika m.in. do analizy statystycznej ruchu, dopasowania wyglądu i treści strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jeśli nie wyłączysz w ustawieniach przeglądarki obsługi plików cookies wyrażasz zgodę na ich użycie. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść zamieszczonych aktów prawnych nie stanowi źródła prawa, lecz jest tylko ich zapisem elektronicznym. Z uwagi na niedoskonałość zabezpieczeń chroniących dane zapisane w formie elektronicznej, a także możliwość błędnego wprowadzenia danych, administrator strony nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych tu aktów prawnych.