Solidarność Podbeskidzie Zmarł nadinspektor Andrzej Prus

Zmarł nadinspektor Andrzej Prus

Zmarł nadinspektor Andrzej Prus

Udostępnij na:

Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość, że w poniedziałek 5 sierpnia 2019 roku zmarł w wieku 49 lat nadinspektor Andrzej Prus, wieloletni pracownik bielskiego oddziału Okręgowego Inspektoratu Pracy w Katowicach. Straciliśmy wypróbowanego przyjaciela…

PB095565a Andrzej Prus od zawsze wspierał działania “Solidarności” w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Był praktycznie współtwórcą naszego podbeskidzkiego Klubu Społecznego Inspektora Pracy i jego pierwszym współpracownikiem oraz merytorycznym opiekunem. Zawsze mogliśmy liczyć na pomoc Andrzeja, zarówno w przypadku problemów w konkretnych firmach jak i przy organizacji szkoleń. Wyróżniał się nie tylko swą posturą ale też niespotykaną pieczołowitością i wrażliwością społeczną. Bardzo trudno będzie Go zastąpić – mówi Piotr Górny, przewodniczący Klubu SIP przy Zarządzie Regionu Podbeskidzie NSZZ “Solidarność”.

Rodzinie, przyjaciołom i współpracownikom Zmarłego składamy wyrazy najgłębszego współczucia i solidarności w bólu.

Ostatnie pożegnanie śp. Andrzeja Prusa odbędzie się w czwartek, 8 sierpnia o godz. 15.00 na cmentarzu komunalnym przy ul. Beskidzkiej w Andrychowie.

 

PB095628a

Udostępnij na:

Author: Rzecznik