Solidarność Podbeskidzie Wiktorka jest już po operacji!

Wiktorka jest już po operacji!

Wiktorka jest już po operacji!

Udostępnij na:

wiktoria (1)Przez ponad dwa miesiące – w czerwcu i lipcu br. – promowaliśmy na naszych stronach i w “Solidarności Podbeskidzia” akcję zbiórki pieniędzy na operację nóżki 4-letniej Wiktorii, wnuczki działaczy podziemnej “Solidarności”, Magdy i Adama Pawlików. Mamy nowe wiadomości w tej sprawie.

Przypomnijmy: potrzebna była gigantyczna kwota 350 tysięcy złotych. Akcja zakończyła się sukcesem – zbiórkę pieniędzy dla Wiktorii wsparło łącznie blisko 5600 osób! Uzbierano dokładnie 354.581 złotych. W tej gigantycznej kwocie były też wpłaty od związkowców (informacje o chorobie Wiktorii oraz o przebiegu tej zbiórki można znaleźć TUTAJ) .

Teraz dotarła do nas fantastyczna informacja – dziewczynka jest już po skomplikowanej operacji. Czuje się dobrze, a lekarze są pełni optymizmu co do dalszego przebiegu jej leczenia i rehabilitacji. Od rodziców i babci Wiktorii otrzymaliśmy podziękowanie – oto jego treść:

„Kochani!  Wiktorka jest już po bardzo trudnej, udanej operacji. Wszystko poszło zgodnie z planem lekarzy. To dzięki Wam udało się ją przeprowadzić. Dziękujemy za Wasze wsparcie finansowe i duchowe, za to, że nie pozostaliście obojętni na los Wiktorki.

Teraz Wiktorka dochodzi do siebie, a potem czeka ją długi okres rehabilitacji. Musi nauczyć się chodzić, ponieważ dotychczas chodziła tylko na kolanach. Jeszcze raz z całego serca bardzo Wam dziękujemy!”.

Udostępnij na:

Author: Rzecznik