Solidarność Podbeskidzie Rekordowe zawody wędkarskie

Rekordowe zawody wędkarskie

Rekordowe zawody wędkarskie

Udostępnij na:

Rekordowa liczba 65 wędkarzy wzięła udział w kolejnych Zawodach Wędkarskich o Puchar Przewodniczącego Regionu Podbeskidzie NSZZ  ,,Solidarność”, które odbyły się w sobotę 18 lipca na Łowisku Wypoczynkowym w Kiczycach (powiat cieszyński).

ryby_01Podobnie jak to miało miejsce w zeszłym roku turniej rozegrano w dwóch konkurencjach. W kategorii Spławik najlepszy wynik (5,5 kilograma) uzyskał Janusz Niehrebecki (MZK Bielsko – Biała). Tuż za nim z wynikiem 2,9 kg uplasował się Piotr Ptaszek (PPG Cieszyn). Trzeci stopień podium przypadł Markowi Pszczółce (Hutchinson Bielsko–Biała) – wynik 2,7 kilograma.

W kategorii Grunt pierwsze miejsce z wynikiem 8,1 (!) kilograma  przypadło Zdzisławowi Tlałce (Metalpol). Drugie miejsce z wynikiem  6,6 kg  zdobył Michał Kupczak. Na najniższym stopniu podium znalazł się Grzegorz Mrzygłód (Aluprof Bielsko-Biała) z wynikiem  6,2 kg. Zawodnicy którzy sklasyfikowani zostali  tuz za podium odebrali z rąk organizatora nagrody rzeczowe.  W imieniu  przewodniczącego ZR Marka Bogusza puchary i nagrody najlepszym zawodnikom wręczył członek Prezydium ZR Piotr Gołąb.

Łącznie w zawodach wzięło udział 65 wędkarzy, którzy złowili 66 kilogramów ryb. Najmłodszym uczestnikiem zawodów był Klaudiusz Jarosz z Rudnika, który w listopadzie skończy 6 lat. Uczestnicy przyjechali na zawody wraz z najbliższymi, warunki pogodowe dopisały, a zawodom towarzyszyła wspaniała atmosfera.  

Relacja filmowa z zawodów do obejrzenia TUTAJ

Udostępnij na:

Author: Rzecznik