Solidarność Podbeskidzie Odświętne posiedzenie ZR

Odświętne posiedzenie ZR

Odświętne posiedzenie ZR

Udostępnij na:

We wtorek, 19 grudnia, odbyło się ostatnie w tym roku posiedzenie Zarządu Regionu Podbeskidzie NSZZ „Solidarność”. W programie nie mogło więc zabraknąć odświętnych akcentów i niecodziennych gości.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

W odświętnej części zebrania – obok członków Zarządu Regionu i Regionalnej Komisji Rewizyjnej – wzięli udział m.in. kapelani „Solidarności” księża Zbigniew Powada i Józef Oleszko, przewodniczący Krajowych Sekretariatów Metalowców Bogdan Szozda oraz Górnictwa i Energetyki Kazimierz Grajcarek, a także szef podbeskidzkiej „Solidarności” z lat 1989-1992 Henryk Kenig.

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

– Nie zniechęcajcie się, podejmując wysiłki w realizacji nakazu ludzkiej solidarności „Jeden drugiego brzemiona noście”, o którym przypominał nam święty Jan Paweł II. Miejcie siłę do działania, miejcie nadzieję, nie gaście ducha. Niech Nowonarodzony będzie źródłem Waszej radości i nadziei – mówił do zebranych związkowców ks. prałat Zbigniew Powada, życząc Bożego błogosławieństwa i doświadczenia obecności Nowonarodzonego w każdym dniu nadchodzącego roku 2018. Później był czas na łamanie się opłatkiem i indywidualne życzenia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij na:

Author: Rzecznik