Solidarność Podbeskidzie Marcowa “Solidarność Podbeskidzia” w sklepach i internecie

Marcowa “Solidarność Podbeskidzia” w sklepach i internecie

Marcowa “Solidarność Podbeskidzia” w sklepach i internecie

Udostępnij na:

Mimo pandemii koronawirusa w środę 18 marca ukazał się najnowszy numer bezpłatnego miesięcznika „Gazeta Beskidzka”, a w nim znajdziemy nowy numer „Solidarności Podbeskidzia”. Można go pobrać nie wychodząc z domu…

SP marzecW najnowszym numerze „Solidarności Podbeskidzia” znajdziemy m.in. obszerny tekst o strajku ostrzegawczym w spółce ASK oraz o tytule „Pracodawca Przyjazny Pracownikom”, który otrzymała Grupa Żywiec SA. . Są tam też liczne bieżące artykuły, m.in. o poparciu „Solidarności” dla Andrzeja Dudy, o odznaczeniach, jakie ostatnio otrzymali podbeskidzcy działacze „podziemnej „Solidarności”, a także wspomnienie zmarłego niedawno wiceprzewodniczącego podbeskidzkiej „Solidarności” z początku lat 90-tych Kazimierza Podstawy.

To tylko część tego, co można przeczytać w najnowszej „Solidarności Podbeskidzia”…. “Gazetę Beskidzką” z naszą wkładką znaleźć można w blisko stu punktach kolportażu na terenie całego Podbeskidzia. Odebrać ją będzie można także w siedzibie Zarządu Regionu oraz w biurach Oddziałów “S”.

Najnowszą “Solidarność Podbeskidzia” można też znaleźć TUTAJ (strona 1) i TUTAJ (strona 2)

Udostępnij na:

Author: Rzecznik