Solidarność Podbeskidzie Krajowi rewidenci w Regionie

Krajowi rewidenci w Regionie

Krajowi rewidenci w Regionie

Udostępnij na:

W Regionie Podbeskidzie NSZZ „Solidarność” trwa kompleksowa kontrola, prowadzona przez 6-osobową reprezentację Krajowej Komisji Rewizyjnej NSZZ „S”. Co ciekawe, kontrola ta odbywa się… na własną prośbę kontrolowanego!

Sześcioosobowa ekipa Krajowej Komisji Rewizyjnej na czele z przewodnicząca KKR Anną Kaurzel przez dwa dni będzie kontrolować dokumentację i działalność władz podbeskidzkiej „Solidarności”. – Sami wystąpiliśmy o taką kontrolę naszej pracy, naszych dokumentów i podejmowanych decyzji. Chcemy mieć pewność, że działamy zgodnie z prawem i naszym statutem, że wypełniamy wszelkie standardy, jakie mają wypełniać regiony i sekretariaty branżowe. Będziemy mieli czarno na białym, co robimy dobrze, a gdzie są uchybienia – mówi przewodniczący podbeskidzkiej „Solidarności” Marek Bogusz.

W trakcie kontroli członkowie KKR na bieżąco współpracują z Regionalną Komisją Rewizyjną NSZZ „Solidarność” Regionu Podbeskidzie, a także przedstawicielami Prezydium ZR. Po zakończonej kontroli członkowie KKR zapowiedzieli udział w Ogólnopolskim Rajdzie Górskim „Solidarności”, który odbędzie się w sobotę, 5 września. Przypomijmy: w tym roku rajdowe szlaki prowadzić będą  na Pilsko i Halę Miziową.

 

Udostępnij na:

Author: Rzecznik