Solidarność Podbeskidzie Dziękuję za głosy na „Solidarność”

Dziękuję za głosy na „Solidarność”

Dziękuję za głosy na „Solidarność”

Udostępnij na:

Za nami wybory samorządowe, w których wybieraliśmy naszych przedstawicieli do rad gmin, miast, powiatów i  województw. Kilka dni temu, zachęcając Państwa do udziału w tym wydarzeniu, pisałem, że lokalne samorządy współtworzą kształt naszych małych ojczyzn – gmin, miast, powiatów czy województw, a tym samym. Cieszę się, że we władzach samorządowych, które kształtują naszą rzeczywistość, nie zabraknie ludzi „Solidarności”.

Serdecznie dziękuję za udział w wyborach i za każdy głos oddany na kandydatów rekomendowanych przez „Solidarność”. Cieszę się, że wielu z nich – dzięki Państwu! – zdobyło mandaty radnych. Wierzę, że teraz będą reprezentować nasze sprawy w samorządach.

Nie wszędzie październikowe wybory przyniosły rozstrzygnięcie. Tak stało się m.in. w Bielsku-Białej, gdzie prezydenta miasta będziemy wybierać podczas II tury, w niedzielę 4 listopada. Już teraz zachęcam na oddanie głosu na kandydata PiS Przemysława Drabka, który podpisał z naszym związkiem przedwyborczą umowę zobowiązując się do współdziałania z „Solidarnością”.

Przewodniczący podbeskidzkiej „Solidarności”

Marek Bogusz

 

Udostępnij na:

Author: Rzecznik