Solidarność Podbeskidzie Bon wypoczynkowy dla członków „Solidarności” nadal aktualny

Bon wypoczynkowy dla członków „Solidarności” nadal aktualny

Bon wypoczynkowy dla członków „Solidarności” nadal aktualny

Udostępnij na:
Jeśli tylko obostrzenia zostaną cofnięte, członkowie NSZZ „Solidarność” nadal będą mogli korzystać z oferty bonu wypoczynkowego spółki DOMS. Bon wypoczynkowy to 200 zł dla każdego członka Związku, który do 31 lipca 2021 r. można zrealizować w jednym z pięciu ośrodków w Zakopanem, Jarnołtówku i Spale. Z przyczyn formalno podatkowych promocja nie będzie mogła być istotnie wydłużona!

 

Bon wypoczynkowy uprawnia do zniżki w wysokości 200 zł za wszystkie usługi świadczone w obiektach spółki DOMS, a w szczególności wyżywienie, noclegi oraz strefę relaksu. Bon można wykorzystać do 31 lipca 2021 r. na dotychczasowych zasadach.

Jakie zasady?

Bon należny jest każdemu, kto jest członkiem Związku NSZZ „Solidarność” i ma minimum miesięczny staż związkowy. Bon można otrzymać w swojej macierzystej organizacji już miesiąc po wstąpieniu do Związku.

Gdzie można wykorzystać bon?

Ośrodek Ziemowit w Jarnołtówku – www.osrodekziemowit.pl
Ośrodek Savoy i Żbik w Spale – www.savoy.com.pl
Ośrodek Hyrny w Zakopanem – www.hyrny.pl
Willa Sienkiewiczówka w Zakopanem – www.willasienkiewiczowka.pl

Jak zarezerwować pobyt?

Rezerwacji można dokonać poprzez kontakt e-maila z recepcją wybranego ośrodka lub dzwoniąc telefonicznie. W trakcie rezerwacji należy poinformować o chęci skorzystania z bonu. Rezerwując poprzez Booking, lub inne portale pośredniczące w sprzedaży usług DOMS nie będzie możliwości realizacji bonu.

Na jakich warunkach można wykorzystać bon?

Pobyt minimum dwa noclegi. Wypoczynek z pełnym wyżywieniem (śniadanie, obiad, kolacja, bądź zamiennie śniadanie i obiadokolacja).

Czy bon łączy się z innymi promocjami DOMS?

Posiadacze elektronicznej legitymacji NSZZ „Solidarność” otrzymują dodatkowo 10% rabatu przy dokonaniu rezerwacji i po okazaniu legitymacji w trakcie rejestracji w recepcji. Rabat dotyczy wyłącznie posiadacza legitymacji. Bonu nie można zrealizować korzystając z ofert specjalnych i promocji.

Pytania należy kierować na adres e-mail: solidarnosc@doms.com.pl

pm/ml

Źródło: www.tysol.pl

Udostępnij na:

Author: Sekretariat