Solidarność Podbeskidzie Andrzej Kołodziejski: Chcemy, żeby to był związek ludzi młodych

Andrzej Kołodziejski: Chcemy, żeby to był związek ludzi młodych

Andrzej Kołodziejski: Chcemy, żeby to był związek ludzi młodych

Udostępnij na:

08.06.2021

– Obecnie funkcjonujemy w 13 Okręgowych Inspektoratach Służby Więziennej. Mamy 18 organizacji zakładowych i międzyzakładowych. Naszym działaniem objętych jest ponad 70 jednostek – mówi Andrzej Kołodziejski, nowo wybrany przewodniczący Krajowej Sekcji Funkcjonariuszy i Pracowników Służby Więziennej NSZZ „Solidarność”.


– I Walne Zebranie Delegatów Funkcjonariuszy i Pracowników Służby Więziennej NSZZ „Solidarność” to dość przełomowy i historyczny moment. Nasza struktura powstała niemal 11 miesięcy po wejściu w życie pluralizmu związkowego w służbach mundurowych. To ogromny sukces, który dowodzi wielkiej świadomości społecznej funkcjonariuszy i pracowników całego naszego resortu – powiedział portalowi Tysol.pl Andrzej Kołodziejski.

– Dzisiejsze wybory (07.06.2021), w których zwyciężyłem to ogromne wyzwanie, funkcja przewodniczącego to zdecydowanie więcej obowiązków niż przywilejów. Obecnie funkcjonujemy w 13 Okręgowych Inspektoratach Służby Więziennej. Mamy 18 organizacji zakładowych i międzyzakładowych. Naszym działaniem objętych jest ponad 70 jednostek. Ludzie chcą czegoś nowego. Chcemy, żeby to był związek zawodowy ludzi młodych, którzy na co dzień pełnia służbę w jednostkach podstawowych – dodał nowo wybrany przewodniczący Krajowej Sekcji Funkcjonariuszy i Pracowników Służby Więziennej NSZZ „Solidarność”.

Autor: Marcin Koziestański
Data: 07.06.2021
Źródło: www.tysol.pl

Udostępnij na:

Author: Sekretariat