Warsztaty szkoleniowe w Brzegu

• PDF

„Uprawnienia społecznej inspekcji pracy i organizacji związkowych " były tematem warsztatów szkoleniowych, które odbyły się w Brzeskim Domu Kultury 24 czerwca 2022 roku. Uczestniczyli w nich członkowie OM NSZZ "Solidarność" przy Mondelez Polska Production Sp. z o. o. Fabryka Gumy do Żucia w Skarbimierzu.

Seminarium prowadził Nadinspektor PIP Wacław Bojnowski. Organizatorem wydarzenia była „Solidarność” i IUF. Oprócz członków "Solidarności" w warsztatach brali udział przedstawiciele pozostałych związków zawodowych i SIP z całej Polski pracujący w fabrykach Mondelèz. Korzystając z okazji uczestnicy zadawali pytania dotyczące ich problemów i miejsc pracy. Seminarium było świetną okazją do pogłębienia wiedzy, analizy zmian w przepisach oraz okazją do dyskusji dotyczącej jak najlepszej pracy na rzecz pracowników.

Andrzej Paruzel

Poprawiony: piątek, 08 lipca 2022 06:46