Podnieśmy Polakom płace minimalną

Dziś (24.05) od godz. 10.00 w Opolu trwa akcja  zbieranie podpisów pod solidarnościowym projektem ustawy o podniesieniu płacy minimalnej. Nasza akcja cieszy się dużym zainteresowaniem i poparciem Opolan.

Wczoraj w siedzibie Zarządu Regionu odbyła się konferencja prasowa, na której związkowcy reprezentujący pocztowców, hutników, pracowników PZU S.A. i członkowie Prezydium ZR spotkali się z dziennikarzami. - Jestesmy związkiem zawodowym i z polityką nie mamy nic wspólnego, chcemy żeby wszyscy wiedzieli, ze stoimy po stronie ludzi - powiedziała Cecylia Gonet - przewodnicząca ZR. Przewodnicząca informowała o planowanej pikiecie w wieczornych wiadomościach TVP Opole i porannej audycji w Radiu Opole.