Spotkanie z przewodniczącymi komisji zakładowych

• PDF

Dzisiaj, 18 marca w sali konferencyjnej Zarządu Regionu NSZZ "Solidarność" Śląska Opolskiego członkowie Prezydium ZR spotkali się przewodniczącymi komisji zakładowych z Opola i okolic. Podczas spotkania przewodnicząca ZR Cecylia Gonet przedstawiła preliminarz budżetowy ZR za rok 2018 oraz plan budżetowy ZR na rok 2019. Przewodniczący Komisji Zakładowych otrzymali książki wydane przez Zarząd Regionu, których autorką jest prawnik ZR Helena Rajczuk: "Vademecum prawa związkowego II. Zmiana ustawy o związkach zawodowych od 1 stycznia 2019 r. Komentarz praktyczny." Zmiany w przepisach dotyczących sprawozdawczości organizacji zakładowych za 2018 rok omówił zastępca przewodniczącego ZR Dariusz Brzęczek. W czasie spotkania przewodniczący komisji zakładowych rozmawiali na temat funkcjonowania komisji i występujących problemach.

Poprawiony: poniedziałek, 18 marca 2019 13:20