Spotkanie w Praszce

• PDF

Wczoraj, 12 marca Pezydium ZR spotkało się z przewodniczącymi komisji zakładowych w terenie. Tym razem w O/ZR w Praszce.

Podczas spotkania przewodnicząca ZR Cecylia Gonet przedstawiła preliminarz budżetowy ZR za rok 2018 oraz plan budżetowy ZR na rok 2019.

Przewodniczący Komisji Zakładowych otrzymali książki wydane przez Zarząd Regionu, których autorką jest prawnik ZR Helena Rajczuk: "Vademecum prawa związkowego II. Zmiana ustawy o związkach zawodowych od 1 stycznia 2019 r. Komentarz praktyczny." Zmiany w przepisach dotyczących sprawozdawczości organizacji zakładowych za 2018 rok omówił zastępca przewodniczącego ZR Dariusz Brzęczek.

W czasie spotkania przewodniczący komisji zakładowych rozmawiali na temat funkcjonowania komisji i występujących problemach.

Poprawiony: środa, 13 marca 2019 12:05