Szkolenia

Czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00
tel. 774232865 -
fax 77 42 32 877, 077 45 45 548

Działalność Działu obejmuje następujące obszary:

• promocja i rozwój związku

• szkolenia związkowe

• organizowanie członków związku

• projekty z wykorzystaniem środków EFS oraz Fundacji

• pomoc doradcza w zakresie Rad Pracowników
    Szkolenia związkowe obejmują następujący zakres tematyczny:

• prawo wewnątrzzwiązkowe,

• prawo pracy,

• negocjacje,

• rozwój związku,

• szkolenia SIP

• tworzenie projektów

Szkolenia odbywają się według harmonogramu ustalanego na dany rok. Przewidujemy także jednodniowe szkolenia w Oddziałach ZR, po wcześniejszym uzgodnieniu z Radą Oddziału. Wszystkie szkolenia są bezpłatne. Oddelegowanie uczestnika oraz koszty dojazdu załatwia zgłaszająca organizacja związkowa.
Szkolenia wyjazdowe będą się odbywały w Hotelu Pensjonacie ZIELONY w Turawie. Szkolenia jednodniowe będą się odbywały w siedzibie Zarządu Regionu Śląska Opolskiego.
Uwaga!
Organizacja związkowa, która nie powiadomi o rezygnacji zgłoszonego kandydata z udziału w szkoleniu, co najmniej na tydzień przed terminem rozpoczęcia, obciążona zostanie kosztami.