NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Postaw na wiarygodność

  • PDF

Prezydium Zarządu Regionu NSZZ "Solidarność" Śląska Opolskiego apeluje do swoich członków i sympatyków o wzięcie udziału w II turze wyborów prezydenckich i poparcie kandydatury Andrzeja Dudy.

Poprawiony: piątek, 03 lipca 2020 12:27 Więcej…

Biuletyn informacyjny

  • PDF

Wydaliśmy kolejny numer Biuletynu informacyjnego. Zapraszamy do lektury. Czytaj TUTAJ

Przypomnienie - sprawozdanie finansowe za 2019 rok

  • PDF

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Finansów w sprawie określenia innych terminów wypełniania obowiązków w zakresie ewidencji, sporządzenia, zatwierdzenia, udostępnienia i przekazania sprawozdań wydłużone zostały terminy związane zarówno ze sporządzeniem, podpisaniem oraz zatwierdzeniem i przekazaniem sprawozdania finansowego za 2019 rok.

Poprawiony: czwartek, 02 lipca 2020 08:15 Więcej…

Solidarność się upolityczniła? Ważniejsze jest to, czy to się pracownikom opłaca

  • PDF

Rzecznik NSZZ Solidarność Marek Lewandowski był gościem w Polskim Radiu Koszalin, gdzie w rozmowie z red. Anną Popławską skomentował zarzuty, że Solidarność się "upolityczniła".

Więcej…

"Tu rodziła się Solidarność"

  • PDF

Instytut Pamięci Narodowej rozpoczął dzisiaj (1 lipca) obchody 40. rocznicy powstania "Solidarności" otwarciem na opolskim Rynku wystawy "Tu rodziła się Solidarność". W wydarzeniu uczestniczył zastępca przewodniczącej opolskiej "Solidarności" Grzegorz Adamczyk.

Poprawiony: poniedziałek, 06 lipca 2020 11:00 Więcej…

Czy pandemia ma wpływ na liczbę ubezpieczonych pracowników na Opolszczyźnie?

  • PDF

 

 

Były obawy, że z powodu koronawirusa wielu przedsiębiorców i zleceniodawców będzie musiało radykalnie ograniczyć zatrudnienie. Czy były uzasadnione i się sprawdziły? Jak pod w tym względem wypada Opolszczyzna?

Więcej…

Ponad 600. nowych członków i ponad 20. nowych organizacji

  • PDF

Ponad sześciuset nowych członków i ponad dwadzieścia nowych organizacji związkowych, to efekt pracy najpierw 11. a obecnie 13. organizatorów związkowych, pracujących w ramach programu pilotażowego Komisji Krajowej - „Rozwój Związku”. W miniony czwartek i piątek odbyły się w Zakopanem pierwsze warsztaty nowych organizatorów. Z opolskiej Solidarności w warsztatach uczestniczył Łukasz Latawski, specjalista ds. rozwoju związku.

Więcej…

Wyniki wyborów 2020

  • PDF

Dzisiaj rano Państwowa Komisja Wyborcza podała oficjalne wyniki wyborów na prezydenta RP ze 100 proc. obwodów. W drugiej turze zmierzą się Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski. Jak ostatecznie ukształtowało się poparcie dla poszczególnych kandydatów?

Poprawiony: wtorek, 30 czerwca 2020 06:41 Więcej…

Wybory prezydenckie 2020

  • PDF

Wybory prezydenckie 2020 odbędą się w niedzielę 28 czerwca. Lokale wyborcze będą otwarte w godzinach 7.00 -21.00.

Poprawiony: piątek, 26 czerwca 2020 08:48 Więcej…