NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

O DPS-ach na WRDS

  • PDF

Warunki płacy i pracy zatrudnionych w Domach Pomocy Społecznej na terenie województwa opolskiego to jeden z wiodących tematów dzisiejszego posiedzenia Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego w Opolu. W spotkaniu uczestniczy Przewodnicząca ZR NSZZ "Solidarność" Śląska Opolskiego Cecylia Gonet, jej zastępca Dariusz Brzęczek, Grzegorz Jędrzej - członek ZR oraz przedstawiciele organizacji zakładowych NSZZ "Solidarność" działających w DPS-ach na terenie naszego województwa. Poprawiony: środa, 15 maja 2019 11:26 Więcej…

SZKOLENIE: Analiza ekonomiczna przedsiębiorstw- sprawozdanie F-O1, DG-1

  • PDF

28 maja 2019 r. (wtorek) w siedzibie Zarządu Regionu NSZZ "Solidarność" Śląska Opolskiego zostanie przeprowadzone szkolenie z zakresu: „Analiza ekonomiczna przedsiębiorstw- sprawozdanie F-O1, DG-1”.

Poprawiony: wtorek, 14 maja 2019 12:02 Więcej…

Opolski ZUS zaprasza na Dzień Osób z Niepełnosprawnością

  • PDF

W piątek 17 maja, pod hasłem „Żyj aktywnie!” opolski oddział ZUS organizuje dzień poświęcony osobom z niepełnosprawnością. W jednym miejscu i w tym samym czasie będą mogły skorzystać z porad ekspertów ZUS, NFZ i PFRON. Więcej…

Pracownicy Poczty Polskiej zapowiadają pikietę w Warszawie

  • PDF

 

10 maja o północy w Poczcie Polskiej zakończyła się akcja „Żółta kartka dla Zarządu”. Ściągnęliśmy żółte kamizelki, ale to nie oznacza, że zaprzestajemy domagać się podwyższenia wynagrodzeń - mówi Krystyna Machnik, przewodnicząca Organizacji Podzakładowej NSZZ "Solidarność" Pracowników Poczty Polskiej S.A. w Opolu. Rozpoczęliśmy przygotowania do demonstracji w Warszawie - Mówi Machnik.
Więcej…

XLVI Międzynarodowy Wyścig Kolarski Juniorów Młodszych Po Ziemi Kluczborskiej i Oleskiej im. Mieczysława Godzwona

  • PDF

1 maja o godz. 15.00 z Rynku w Kluczborku ruszył XLVI Międzynarodowy Wyścig Kolarski Juniorów Młodszych Po Ziemi Kluczborskiej i Oleskiej im. Mieczysława Godzwona.

Poprawiony: wtorek, 21 maja 2019 07:52 Więcej…

10 maja - Dzień Pracownika Gospodarki Komunalnej

  • PDF

Składam najserdeczniejsze życzenia wszystkim pracownikom Zakładów Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej, którzy dbają o warunki życia społeczności lokalnej.

Niech w codziennej pracy towarzyszy Wam satysfakcja z dobrze wykonywanych zadań i życzliwość mieszkańców doceniających Waszą pracę.

Łączę najlepsze życzenia spełnienia planów, wielu sukcesów, zdrowia oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

 

Przewodnicząca Zarządu Regionu NSZZ „Solidarność” Śląska Opolskiego

Cecylia Gonet

Poprawiony: piątek, 10 maja 2019 09:53

Możesz pomóc

  • PDF

Jacek Kropkowski prosi o pomoc w walce z rakiem.  Każda wpłata zwiększa jego szanse. Kropkowski jest podopiecznym Fundacji ALIVIA, która założyła i prowadzi dla niego Skarbonkę: https://skarbonka.alivia.org.pl/jacek-kropkowski

Poprawiony: piątek, 10 maja 2019 09:06 Więcej…

Bilety na 65. Orlen Memoriał Janusza Kusocińskiego

  • PDF

16 czerwca br. na Stadionie Śląskim w Chorzowie odbędzie się 65. Orlen Memoriał Janusza Kusocińskiego (rozpoczęcie zawodów  o godz. 14.30). Wzorem ubiegłego roku jest możliwość otrzymania darmowych wejściówek na to wydarzenie.

Poprawiony: czwartek, 09 maja 2019 09:21 Więcej…

Sytuacja finansowa Funduszu Ubezpieczeń Społecznych (FUS) w 2018

  • PDF

Sytuacja finansowa Funduszu Ubezpieczeń Społecznych (FUS) w 2018 roku była bardzo korzystna. Główny wskaźnik pokrycia wydatków wpływami ze składek wyniósł 78,6% i był najwyższy od siedemnastu lat. Więcej…

Strona 10 z 238