NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Komunikat

  • PDF

Informujemy, że w związku z upałami w najbliższym tygodniu (27 czerwca - 1 lipca) biuro Zarządu Regionu NSZZ "Solidarność" Śląska Opolskiego będzie czynne do godziny 14.00.

Walne Zebranie Delegatów Pracowników Poczty Polskiej S.A.

  • PDF

Podczas Walnego Zebrania Delegatów Organizacji Podzakładowej NSZZ "Solidarność" Pracowników Poczty Polskiej S.A w Opolu omówiono bieżącą sytuację w zakładzie i w komisji oraz przeprowadzono wybory uzupełniające do komisji rewizyjnej. W zebraniu na zaproszenie komisji uczestniczyła Elżbieta Lipińska, dyrektor Poczty Polskiej S.A. w Opolu, która jest członkiem "Solidarności" oraz przewodnicząca Zarządu Regionu NSZZ "Solidarność" Cecylia Gonet. Zebranie odbyło się w piątek 24 czerwca w sali konferencyjnej Zarządu Regionu. Więcej…

Szkolenie SOD II

  • PDF

Nowowybrani przewodniczący organizacji związkowych NSZZ "Solidarność" uczestniczyli 22-24 czerwca w szkoleniu SOD II w Turawie. Wykłady prowadził trener związkowy Grzegorz Adamczyk.

Poprawiony: poniedziałek, 27 czerwca 2022 09:26 Więcej…

Przed nami Noc Kultury

  • PDF

Przed nami Noc Kultury i moc atrakcji. Każde wydarzenie ma przypisany osobny numer. Organizatorzy imprezy oznaczą budynki i miejsca spotkań dużą naklejką z danym numerem, aby ułatwić Wam lokalizację. Poprawiony: piątek, 24 czerwca 2022 09:35 Więcej…

Urlop ojcowski w ZUS – co o nim wiemy i jak jest na Opolszczyźnie

  • PDF

Po urodzeniu się dziecka zwykle to mama zostaje w domu by opiekować się potomstwem. To panie najczęściej korzystają z urlopów macierzyńskiego i rodzicielskiego. Jest jednak świadczenie, które przysługuje wyłącznie tatusiom.

Poprawiony: piątek, 24 czerwca 2022 06:33 Więcej…

Lokale do wynajęcia

  • PDF

Region Śląsk Opolski NSZZ „Solidarność” oferuje w Kędzierzynie-Koźlu lokale na klasyczne pomieszczenia biurowe w bliskim sąsiedztwie dworca kolejowego. Pomieszczenia znajdują się na pierwszym piętrze dwupiętrowego budynku. Kontakt: 77 42 32 860.

Więcej…

Wakacyjna praca studentów. Czy żak może dorabiać bez ograniczeń?

  • PDF

Przerwa w roku akademickim to okazja, by dorobić. Takie plany ma wielu opolskich studentów. Czy pracodawca powinien opłacać za studentów składki w ZUS? Czy studenci mogą dorabiać bez ograniczeń?

Poprawiony: środa, 22 czerwca 2022 08:03 Więcej…

Posiedzenie Zarządu Regionu

  • PDF

Sytuacja w zakładach pracy, sekcjach branżowych i regionalnych oddziałach, powołanie Regionalnej Komisji Wyborczej na kadencję 2023 - 2028, informacja z XXX Krajowego Zjazdu Delegatów NSZZ "Solidarność" oraz szkolenia - to główne tematy wczorajszego posiedzenia Zarządu Regionu NSZZ "Solidarność" Śląska Opolskiego.

Poprawiony: wtorek, 21 czerwca 2022 08:08 Więcej…

Nauczycielskie świadczenie kompensacyjne – dyżur ekspertów ZUS

  • PDF

Interesuje cię nauczycielskie świadczenie kompensacyjne? Już w najbliższy wtorek, 21 czerwca na pytania w tej kwestii będą odpowiadać eksperci ZUS. Konsultanci ZUS będą dyżurować pod numerem telefonu 77 45 11 795, a linia telefoniczna będzie czynna od godz. 10:00 do 12:00

Poprawiony: poniedziałek, 20 czerwca 2022 11:39 Więcej…