NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Rocznicowe obchody w Opolu

  • PDF

Złożeniem wiązanek kwiatów i zapaleniem świec rozpoczęły się o godz. 10.00 w Opolu obchody 31. rocznicy podpisania Porozumień Sierpniowych. Członkowie Prezydium ZR, dawni działacze „Solidarności” oraz marszałek województwa Józef Sebesta złożyli wiązanki na Skwerze Solidarności.

Poprawiony: środa, 31 sierpnia 2011 10:37 Więcej…

Zaproszenie

  • PDF

Zarząd Regionu NSZZ „Solidarność” Śląska Opolskiego serdecznie zaprasza członków i sympatyków Związku do wspólnego uczczenia 31. rocznicy Podpisania Porozumień Sierpniowych w dniu 31 sierpnia 2011 r. O godz. 1000 na Skwerze Solidarności i pod pomnikiem Trzech Krzyży w Opolu złożone zostaną wiązanki kwiatów. O godz. 1830 w katedrze opolskiej zostanie odprawiona Msza św. w intencji członków NSZZ „Solidarność” a po jej zakończeniu zostaną złożone wiązanki kwiatów przy obelisku ks. Jerzego Popiełuszko i na grobie śp. prałata Stefana Baldego.

Poprawiony: poniedziałek, 29 sierpnia 2011 12:35

Z kartą GROSIK taniej

  • PDF

Już w 38 punktach handlowych i usługowych w Brzegu  posiadacze karty GROSIK mogą korzystać z rabatów. Opiekunem tych punktów handlowych i usługowych jest Marek Chruszcz, przewodniczący Komisji Zakładowej NSZZ „Solidarność” przy Przedsiębiorstwie Wodociągów i Kanalizacji w Brzegu. W imieniu członków Związku serdecznie dziękujemy Koledze za podpisanie umów z tak licznymi placówkami i gratulujemy sukcesu. Podpisanie tylu umów w przeciągu dwóch miesięcy to duży sukces.

Pełny wykaz placówek znajduje sie w zakładce GROSIK.

Poprawiony: środa, 24 sierpnia 2011 13:03

VIII Turniej Szachowy

  • PDF

3 września w siedzibie Oddziału ZR w Kędzierzynie – Koźlu odbędzie się Turniej Szachowy z okazji 31. rocznicy powstania NSZZ „Solidarność”. Rozpoczęcie turnieju zaplanowano na godz. 10:00. Zapisy w tym samym dniu od godz. 9:00 do 9:45.

Dla zwycięzców organizatorzy przewidzieli nagrody rzeczowe i pieniężne

Szczegółowych informacji na temat turnieju udziela Mariusz Pilichowski – tel. kom. 692 783 754.

Poprawiony: środa, 17 sierpnia 2011 07:31 Więcej…

Zaproszenie

  • PDF

Zarząd Regionu NSZZ „Solidarność” Śląska Opolskiego serdecznie zaprasza Przewodniczących organizacji związkowych wraz z pocztami sztandarowymi, wszystkich członków i sympatyków „S” na uroczystości związane z upamiętnieniem XXXI – rocznicy powstanie Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego „Solidarność”, które odbędą się 31 sierpnia (środa) w Opolu.

 

Program uroczystości:

godz. 1815 – zbiórka pocztów sztandarowych na placu przy katedrze opolskiej

godz. 1830 – uroczysta Msza św. w intencji członków NSZZ „Solidarność”

po Mszy św. złożenie kwiatów i zapalenie zniczy przy symbolicznym grobie ks. Jerzego Popiełuszko oraz przy grobie ks. prałata Stefana Baldego.

 

 

XXIX Ogólnopolska Pielgrzymka Ludzi Pracy na Jasną Górę

  • PDF

Zarząd Regionu organizuje wyjazd na XXIX Ogólnopolską Pielgrzymkę Ludzi Pracy na Jasną Górę w niedzielę 18 września. Z Opola autokary wyjadą o godz. 7:30 z placu przy sklepie Biedronka na ul. 1-go Maja. Odpłatność za przejazd od osoby wynosi 20 zł. Zapisy na pielgrzymkę przyjmuje sekretariat ZR do 9 września.

Wyjazdy z terenu organizują właściwe Oddziały ZR.

 

Poprawiony: czwartek, 28 lipca 2011 10:26 Więcej…

Zmiana dyżurów radcy prawnego w Opolu

Informujemy, że w dniach od 29 lipca do 18 sierpnia włącznie radca prawny Bronisława Nabzdyk – Kaczmarek przebywać będzie na urlopie.

Komunikat

Informujemy, że w związku z okresem urlopowym w sierpniu nie odbędzie się posiedzenie Zarządu Regionu NSZZ „Solidarność” Śląska Opolskiego

Zawody wędkarskie

W dniu 16 lipca na akwenie polskiego Związku Wędkarskiego w Rozwadzy przeprowadzono VII zawody wędkarskie o puchar Przewodniczącego Zarządu Regionu NSZZ ,Solidarność’’ Śl. Opolskiego.

W zawodach tych jak co roku biorą udział wędkarze zrzeszeni w NSZZ ,S’’ z terenu Opolszczyzny. W tym roku w zawodach wzięło udział zawodnicy reprezentujący następujące drużyny :Komisja NSZZ ,,S’’ w PRP ZK-Rem, MOZ NSZZ ,,Solidarność’’ w AMP oddział w Zdzieszowicach , Komisja NSZZ ,,S’’ w ZARMEN Sp. z o.o. i Neapco Europe Sp. z o.o. w Praszce. Zawody przeprowadzono zgodnie z przepisami PZW , łowienie na wyznaczonych stanowiskach rozpoczęto o godzinie 8.00. a zakończono o g.12.00. i chwilę później przystąpiono do ważenia ryb. Po zawodach zaproszono uczestników na grilla , gdzie była możliwość pochwalenia się sprzętem oraz wymiana doświadczeń wędkarskich. Uczestnicy łowili głównie płoć, leszcze, ukleje i wzdregi.

Więcej…

Strona 231 z 235