Karty rabatowe

ORLEN

Komisja Krajowa NSZZ “Solidarność” podpisała z PKN ORLEN S.A. umowę, na podstawie której członkowie Związku, będą mogli uzyskać rabat przy zakupie paliwa i artykułów poza paliwowych na stacjach paliw PKN ORLEN.
 
Aby skorzystać z rabatu trzeba posiadać elektroniczną legitymację członkowską NSZZ “Solidarność” oraz wydawaną na Orlenie kartę rabatową BiznesTank.
 
Każdy związkowiec zainteresowany, otrzymaniem karty rabatowej BiznesTank musi najpierw – o ile nie posiada – wyrobić sobie elektroniczną legitymację członkowską NSZZ „Solidarność”. W tym celu należy się zwrócić do macierzystej organizacji związkowej i wypełnić odpowiedni wniosek. Karta będzie wyrabiana na podstawie Legitymacji Członkowskiej NSZZ Solidarność.
 
Tutaj wniosek o wydanie elektronicznej legitymacji NSZZ „Solidarność”
 
Związkowcy, którzy już posiadają elektroniczną legitymację członkowską NSZZ „Solidarność” muszą udać się na jedną z dedykowanych stacji PKN ORLEN by wyrobić kartę BiznesTank – Lista Stacji Paliw ORLEN
 
Karta ORLEN Biznes Tank przypisana jest do konkretnego pojazdu i jego numeru rejestracyjnego.
 
Każdy członek związku może posiadać jedną kartę – w przypadku wyrobienia kolejnej karty poprzednia będzie blokowana w systemie.
 
​Koszt wyrobienia karty wynosi 1 zł.
 
​W przypadku utraty lub zniszczenia karty rabatowej, Użytkownik zobowiązany jest do niezwłocznego zgłoszenia tego faktu na najbliższej stacji ORLEN.
 
​Użytkownicy mają obowiązek nieudostępniania karty rabatowej osobom nieuprawnionym.
 
Oferta przeznaczona jest dla osób nieprowadzących działalności gospodarczej, do transakcji przy użyciu tych kart nie ma możliwości wystawienia faktury VAT.

 

LOTOS

Komisja Krajowa NSZZ „Solidarność” podpisała z LOTOS Paliwa umowę, na podstawie której członkowie naszego Związku będą mogli uzyskać rabat przy zakupie paliwa na stacjach polskiego koncernu paliwowego. 

Każda z osób pragnąca otrzymać kartę LOTOS musi najpierw wyrobić elektroniczną legitymację członkowską (plastikową) NSZZ „Solidarność”. W tym celu należy zwrócić się do macierzystej organizacji związkowej NSZZ „Solidarność” i wypełnić wniosek o wydanie elektronicznej legitymacji (wniosek można pobrać tutaj).

Informacji nt. e-legitymacji udziela Cezary Janucik, tel. 85 748 11 17, 502 486 009

Regulamin pracowniczy sprzedaży w systemie LOTOS-Biznes

Wniosek o wydanie kart lotos - pobierz

Użytkownicy związkowych kart LOTOS Biznes otrzymują rabaty – od kilku do kilkudziesięciu groszy – za każdy litr paliwa standardowego (Pb95, ON, LPG) lub paliwa premium LOTOS Dynamic (Pb98, ON), a także 10-proc. zniżkę na produkty z menu Cafe Punkt, zakup olejów i płynów do spryskiwaczy oraz 15-proc. zniżkę na usługi myjni.


PZU
 

Członkowie Solidarności mogą liczyć na 10 proc. zniżki na ubezpieczenia w PZU. Wszystko dzięki programowi "Klub PZU Pomoc dla NSZZ Solidarność". Warunkiem przystąpienia do Klubu PZU Pomoc dla członków NSZZ Solidarność jest posiadanie Elektronicznej Legitymacji Członkowskiej oraz wypełnienie formularza dostępnego na stronie: https://klubpzupomoc.pzu.pl/nszz-solidarnosc

Poza zniżkami w PZU członkowie Klubu PZU Pomoc dla NSZZ "Solidarność" mogą liczyć na dodatkowe benefity. Lista aktualnych prpmocji na dole strony https://klubpzupomoc.pzu.pl/nszz-solidarnosc.

 

 

NSZZ "Solidarność"

Region Podlaski
ul. Suraska 1
15-093 Białystok
tel. (85) 748 11 00
więcej informacji »