Aktualności

Zmarł nasz kolega Zbigniew Brożek

W niedzielny późny wieczór dotarła do nas bardzo smutna informacja. Zmarł nasz kolega, członek Prezydium Zarządu Regionu Podlaskiego NSZZ "Solidarność" Zbigniew Brożek. Miał 64 lata.
 
Zbyszek Brożek był urodzonym społecznikiem. Bardzo dobrze orientował się w ludzkich potrzebach i nie pozostawał na nie obojętny. W pracy związkowej mocno angażował się w działalność sportową. Od ponad 35 działał w białostockiej "Solidarności". Był członkiem Prezydium Regionu Podlaskiego  i Przewodniczącym Komisji Zakładowej NSZZ "Solidarność" w Biazet S.A. – mówi Przewodniczący Regionu Podlaskiego NSZZ „Solidarność” – Józef Mozolewski.
 


Jako radny miejski Prawa i Sprawiedliwości, był przewodniczącym komisji sportu i turystyki w radzie miasta. Zasiadał w niej trzecią kadencję. 
 
- To był człowiek orkiestra, bardzo energiczny, zaangażowany w sprawy związku i miasta. Zbyszek to też człowiek, który wierzył w to co robił i szedł za tym, w co wierzył. Może nie każdy go za to lubił, ale na pewno za to szanował. Strasznie będzie go nam brakowało – mówi Przewodniczący Komisji Zakładowej NSZZ "Solidarność" Politechniki Białostockiej, członek Zarządu regionu, białostocki radny PiS - Paweł Myszkowski.
 
Pogrzeb odbędzie się w środę 14 marca. Wystawienie zwłok we wtorek 13 marca od 15:30 do 22:00 w domu pogrzebowym Wierzbicki przy ul. Branickiego 17. Wyprowadzenie z domu pogrzebowego 14 marca o godz.10.30. Msza święta o godzinie 11:00 w kościele pw. świętego Ojca Pio przy ul. Adama Mickiewicza 54A.
 
 
 

 

NSZZ "Solidarność"

Region Podlaski
ul. Suraska 1
15-093 Białystok
tel. (85) 748 11 00
więcej informacji »