Aktualności

Zakończenie kolejnego cyklu szkoleń SIP

Kolejny cykl szkoleń adresowanych do członków Klubu Społecznego Inspektora Pracy działającego przy Regionie Podlaskim NSZZ „Solidarność” dobiegł końca. Ostatnie spotkanie, wieńczące szkolenia realizowane w okresie styczeń 2016 r. - grudzień 2017 r. odbyło się dnia 14 grudnia br. 

Zaświadczenia zostały wręczone przez Przewodniczącego Zarządu Regionu Podlaskiego NSZZ „Solidarność” - Józefa Mozolewskiego oraz przez Okręgowego Inspektora Pracy w Białymstoku - Marka Aleksiejuka.

W czasie uroczystości, wyróżniono i nagrodzono również osoby aktywnie biorące udział w zajęciach: Grzegorza Czerecha z OM NSZZ „Solidarność” przy ZPB „Fasty” S.A., Macieja Grzegorza Iwanowskiego z OZ NSZZ „Solidarność” przy Izbie Administracji Skarbowej w Białymstoku, Romualda Kulikowskiego z OZ NSZZ „Solidarność” przy Spółdzielni Mieszkaniowej „Rodzina Kolejowa” w Białymstoku, Mariana Zbigniewa Szostaka z OZ NSZZ „Solidarność” przy CEDC International sp. z o.o. Oddział Polmos Białystok oraz Ireneusza Jarosława Ostaszewskiego z OZ NSZZ „Solidarność” przy Domu Pomocy Społecznej w Białymstoku.
 
Wszystkim uczestnikom gratulujemy ukończenia niniejszego cyklu.
Jednocześnie, Społecznych Inspektorów Pracy zainteresowanych pogłębianiem wiedzy w zakresie bezpiecznych i higienicznych warunków pracy, zapraszamy do udziału w następnej edycji szkoleń, która rozpocznie się już w styczniu przyszłego roku.
 
galeria zdjęć - tutaj

 

NSZZ "Solidarność"

Region Podlaski
ul. Suraska 1
15-093 Białystok
tel. (85) 748 11 00
więcej informacji »