Aktualności

Cykl szkoleń w Oddziałach

W drugiej połowie października br., wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Terenowych Oddziałów podlaskiej Solidarności, ruszył cykl szkoleń z zakresu rozwoju Związku oraz uprawnień Organizacji Zakładowych.

Dotychczas zajęcia odbyły się na terenie Oddziałów w Augustowie, Bielsku Podlaskim, Suwałkach i Mońkach. W najbliższych dniach, zgodnie z harmonogramem, odbędą się w Oddziale w Sokółce i w Wysokiem Mazowieckiem.
 
Podczas każdego ze spotkań, omówiona została sytuacja naszego Związku dziś, w tym skupiono się na każdym z poszczególnych Oddziałów i ukazano wyzwania stojące przed ich Organizacjami Zakładowymi.
 
To była również okazja do uświadomienia członkom naszego Związku potrzeby rozwoju zakładowych struktur oraz skutków braku podejmowania takich działań, w tym szczególnie konsekwencji dla Organizacji Zakładowych w zakresie ich uprawnień i kompetencji w zakładzie pracy.
 
Serdecznie zapraszamy członków naszego Związku do udziału w kolejnych spotkaniach! Szczegółowych informacji udzielają pracownicy Zarządu Regionu i pracownicy Oddziałów.
 

 

NSZZ "Solidarność"

Region Podlaski
ul. Suraska 1
15-093 Białystok
tel. (85) 748 11 00
więcej informacji »