Aktualności

Strażacki festyn rodzinny

Kolejny rok z rzędu Organizacja Międzyzakładowa NSZZ „Solidarność” przy PSP w Białymstoku zorganizowała strażacki festyn rodzinny. Tym razem odbył się on 6 czerwca, na terenie kompleksu Sosnowe Zacisze w Ignatkach.

Już na samym początku prowadzący imprezę wciągnęli uczestników do wspólnej zabawy. Każdy mógł liczyć na interesujące upominki m.in. książki przekazane przez Nadleśniczego Nadleśnictwa Rajgród pana Mariana Podleckiego. Najwięcej atrakcji czekało oczywiście na najmłodszych. Dzieci mogły się wyszaleć m.in. na trampolinie, dmuchanej zjeżdżalni czy też eurobungee.

Dużym powodzeniem cieszyły się również przejażdżki na kucyku. Okolicę można było zwiedzić podróżując wagonikiem Bajkowej Kolejki. Przez cały czas trwania imprezy można było zjeść popcorn, ochłodzić się napojami lub lodami. Jak na strażacki festyn przystało nie mogło zabraknąć samochodu gaśniczego. W tym roku swój sprzęt zaprezentowali strażacy z JRG nr 4. Festyn zakończył się pieczeniem kiełbasek przy ognisku.

Tradycyjnie organizatorzy mogli liczyć na wsparcie szeregu firm i instytucji dlatego w tym miejscy należy gorąco podziękować firmom ONIT, KRYMAR, Maspex Wadowice, Operze i Filharmonii Podlaskiej oraz PZU Życie SA. 
 

 

NSZZ "Solidarność"

Region Podlaski
ul. Suraska 1
15-093 Białystok
tel. (85) 748 11 00
więcej informacji »