Aktualności

Zaproszenie Opery i Filharmonii Podlaskiej

Opera i Filharmonia Podlaska – europejskie Centrum Sztuki zaprasza do skorzystania z oferty skierowanej do grup zorganizowanych. Kupując większą ilość biletów, mogą Państwo liczyć na preferencyjne ceny. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Opery i Filharmonii Podlaskiej oraz terminami wydarzeń artystycznych w najbliższych miesiącach.

W marcu, na deski OiFP powraca musical „Upiór w operze” w reżyserii Wojciecha Kępczyńskiego. Przedstawienie to zostało zrealizowane przy współpracy z warszawskim Teatrem Muzyczny Roma. Pełne wspaniałych efektów specjalnych oraz fantastycznej muzyki widowisko podbiło serca widzów. Od dnia premiery, która miała miejsce 24 maja 2013 roku, „Upiora w oprzerze” w OiFP zobaczyło już ponad 50 tysięcy widzów. Dzięki najnowocześniejszej scenie w Polsce, Opera i Filharmonia Podlaska prezentuje nowa jakość widowisk artystycznych, a „Upór w operze” jest tego najlepszym przykładem.
 
 
 
 
 
Z kolei pod koniec sezonu, na przełomie maja i czerwca, na deskach OiFP ponownie zobaczyć będzie można „Traviatę” Giuseppe Verdiego. „Traviata” jest określana przez krytyków muzycznych jako doskonalsze dzieło Giuseppe Verdiego, a spektakl prezentowany w OiFP jest niezwykłym widowiskiem prowokującym zarówno artystyczną formą jak i sposobem odczytania utworu, zmuszając wszystkich do refleksji.
Grupom liczącym minimum 20 osób, oferujemy 10% zniżki w stosunku do obowiązujących cen biletów. Gdybyście byli Państwo zainteresowani, proszę o kontakt z numerem 85 306 75 06 lub poprzez adres: bilety@oifp.eu. Poniżej, znajdują się terminy przedstawień granych w Operze i Filharmonii Podlaskiej oraz ceny biletów.
 
Opera i Filharmonia Podlaska zaprasza
 
 
Terminy przedstawień granych w Operze i Filharmonii Podlaskiej oraz ceny biletów.

 

NSZZ "Solidarność"

Region Podlaski
ul. Suraska 1
15-093 Białystok
tel. (85) 748 11 00
więcej informacji »