Aktualności

Zakończenie cyklu szkoleń SIP

Kolejny cykl szkoleń adresowanych do członków Klubu Społecznego Inspektora Pracy działającego przy Regionie Podlaskim NSZZ „Solidarność” dobiegł końca.

Ostatnie spotkanie, wieńczące szkolenia realizowane w okresie styczeń 2012 r. - grudzień 2013 r. odbyło się dnia 16 grudnia br. w siedzibie Okręgowego Inspektoratu Pracy w Białymstoku.Zaświadczenia zostały wręczone przez Przewodniczącego Zarządu Regionu Podlaskiego NSZZ „Solidarność” - Józefa Mozolewskiego oraz przez pana Jerzego Derpę - Zastępcę Okręgowego Inspektora Pracy ds. Nadzoru.

W czasie uroczystości, wyróżniono i nagrodzono również osoby aktywnie biorące udział w zajęciach: panią Monikę Puchalską z Przedszkola Samorządowego nr 32, pana Macieja Iwanowskiego z Izby Skarbowej w Białymstoku i pana Bogusława Kulmaczewskiego z Białostockiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy ukończenia niniejszego cyklu.

Jednocześnie, Społecznych Inspektorów Pracy zainteresowanych pogłębianiem wiedzy w zakresie bezpiecznych i higienicznych warunków pracy, zapraszamy do udziału w następnej edycji szkoleń, która rozpocznie się już w styczniu przyszłego roku.

zobacz galerię - tutaj

 

NSZZ "Solidarność"

Region Podlaski
ul. Suraska 1
15-093 Białystok
tel. (85) 748 11 00
więcej informacji »