Karty rabatowe

LOTOS

Komisja Krajowa NSZZ „Solidarność” podpisała z LOTOS Paliwa umowę, na podstawie której członkowie naszego Związku będą mogli uzyskać rabat przy zakupie paliwa na stacjach polskiego koncernu paliwowego. 

Każda z osób pragnąca otrzymać kartę LOTOS musi najpierw wyrobić elektroniczną legitymację członkowską (plastikową) NSZZ „Solidarność”. W tym celu należy zwrócić się do macierzystej organizacji związkowej NSZZ „Solidarność” i wypełnić wniosek o wydanie elektronicznej legitymacji (wniosek można pobrać tutaj).

Informacji nt. e-legitymacji udziela Cezary Janucik, tel. 85 748 11 17, 502 486 009

Regulamin pracowniczy sprzedaży w systemie LOTOS-Biznes

Wniosek o wydanie kart lotos - pobierz

Użytkownicy związkowych kart LOTOS Biznes otrzymują rabaty – od kilku do kilkudziesięciu groszy – za każdy litr paliwa standardowego (Pb95, ON, LPG) lub paliwa premium LOTOS Dynamic (Pb98, ON), a także 10-proc. zniżkę na produkty z menu Cafe Punkt, zakup olejów i płynów do spryskiwaczy oraz 15-proc. zniżkę na usługi myjni.


PZU
 

Członkowie Solidarności mogą liczyć na 10 proc. zniżki na ubezpieczenia w PZU. Wszystko dzięki programowi "Klub PZU Pomoc dla NSZZ Solidarność". Warunkiem przystąpienia do Klubu PZU Pomoc dla członków NSZZ Solidarność jest posiadanie Elektronicznej Legitymacji Członkowskiej oraz wypełnienie formularza dostępnego na stronie: https://klubpzupomoc.pzu.pl/nszz-solidarnosc

Poza zniżkami w PZU członkowie Klubu PZU Pomoc dla NSZZ "Solidarność" mogą liczyć na dodatkowe benefity. Lista aktualnych prpmocji na dole strony https://klubpzupomoc.pzu.pl/nszz-solidarnosc.

 

 

NSZZ "Solidarność"

Region Podlaski
ul. Suraska 1
15-093 Białystok
tel. (85) 748 11 00
więcej informacji »