czolowka.gif (28330 bytes)

Szkolenia związkowe

Aktualności

Szkolenia międzynarodowe:

Archiwum

Kontakt

Kierownik
Elzbieta Wielg
tel. kom. 502-329-437
e.wielg@solidarnosc.org.pl

Sekretariat:
Tel. 058 308 44 57
Fax 308 42 11
szkolenia@solidarnosc.org.pl

Trenerzy:
Agnieszka Rybczyńska
telefon: 058 308 43 18
tel. kom. 501371904
a.rybczynska@solidarnosc.org.pl

Janusz Zabiega
telefon: 058 30-84-318
tel. kom. 506089797
janusz@solidarnosc.org.pl

Jan Plata-Przechlewski
telefon: 058 308 42 65
tel. kom. 505 649842
jplata@solidarnosc.org.pl

Agnieszka Kuraś-Steczyńska
telefon: 058 308 42 65
agnieszka@solidarnosc.org.pl

Głównym celem Działu Szkoleń jest kształtowanie polityki szkoleniowej Związku, w ścisłej współpracy ze strukturami związkowymi.

Szczegółowe zadania Działu Szkoleń KK:

  1. Przygotowanie kadry szkoleniowej Związku
  2. Koordynowanie i pomoc w prowadzeniu szkoleńw regionach i branżach
  3. Dostosowywanie programów i opracowywanie materiałów szkoleniowych.
  4. Organizowanie seminariów, warsztatów, konferencji

buttn2a.gif (771 bytes) Szkolenie negocjacyjne w Piotrkowie Trybunalskim

(16.05) W dniach 13-15 maja, w motelu "Pod Dobrym Aniołem", odbyło się szkolenie z zakresu negocjacji dla dwudziestoosobowej grupy działaczy związkowych z Regionu Piotrkowskiego.

Tematyka obejmowała zagadnienia bezpośrednio związane z procesem negocjowania (m.in. konflikt, strategie i taktyki negocjacyjne, zespół negocjacyjny) oraz kwestie pokrewne (np. asertywność, UZP); sporą część czasu zajęły ćwiczenia praktyczne, zaś każdy z uczestników otrzymał po komplecie materiałów porządkujących teorię.

Zajęcia prowadził Jan Plata-Przechlewski - metodyk z Działu Szkoleń KK, logistyką zaś zajmowała się Grażyna Adamczyk - odpowiadająca w Zarządzie Regionu za sprawy związane ze szkoleniami związkowymi oraz rozwojem związku. Na rozpoczęcie i zakończenie szkolenia z grupą spotkał się Zbigniew Bogusławski - przewodniczący Zarządu Regionu.

W przerwie między zajęciami znalazł się też czas na zwiedzenie starego miasta, po którym chętnych oprowadził Tomasz Trzaskacz - pasjonat miasta i historii oraz regionalny trener związkowy.

Następne szkolenie, z zakresu komunikacji i wizerunku, za niecały miesiąc poprowadzi w Piotrkowie Agnieszka Kuraś-Steczyńska - również z Działu Szkoleń KK.

  • jpp