środa, 23 Lip 2014
Naszą witrynę przegląda teraz 221 gości 
Przemysł Mleczarski, Spirytusowy i Konc.Sp.

Krajowa Sekcja Przemysłu Mleczarskiego,Spirytusowego i Koncentratów Spożywczych


RADA  SEKCJI:

Zbigniew Sikorski Przewodniczący -POLMLEK MAĆKOWY
Lech Bednarz        -  Wiceprzewodniczący - CEDC O/Polmos Białystok
Mirosław Kleina    -   Wiceprzewodniczący - Destylarnia Sobieski Sarogard

Eugeniusz Święcicki - Wiceprzewodniczący - Danone Bieruń

Andrzej Nowacki   - Sekretarz Nestle Kalisz

Zbigniew Celiński - Skarbnik - Unilever Poznań

Hieronim Stachel - Członek Prezydium - OSM Cuiavia Inowrocław

Agnieszka Nowocień - Członek Mlekpol Radom

Danuta Olszewska - Członek Nestle Kargowa

Jan Kosiarek - Członek Polmos Żyrardów

Janusz Sławinski - Członek Stock Polska Lublin

 

KOMISJA REWIZYJNA SEKCJI:

Anna Rutkowska- Przewodnicząca - Stock Polska Lublin

Zbigniew Jakubowski - Destylarnia Sobieski Starogard GD.

Zdzisław Prątnicki - OSM Sierpc

Henryk Cuber - Danone Bieruń

Waldemar Czebiera - Mlekovita O/Rzeszów Trzebowisko Adres siedziby Sekcji: POLMLEK MAĆKOWY

80-180 Gdańsk, ul. Bartnicza 1

Kontakt:  Tel. (058) 309 05 54 wew. 310,  Fax. (058) 309 05 54 wew. 310

 

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 


 

 


 

 WZD SK Mleczarstwa i Koncentratów Spożywczych
poniedziałek, 30 grudnia 2013 08:46

 

 

Gdańsk 27.12.2013r                            


WZD SEKCJI KRAJOWEJ MLECZARSTWA I    KONCENTRATÓW SPOŻYWCZYCH NSZZ ''SOLIDARNOŚĆ''

W dniach 4-6.12.2013r  odbyło się w Hotelu Zamek w Gniewie  WZD Sekcji  Krajowej Mleczarstwa i Koncentratów Spożywczych NSZZ „S”.
Ostatnie spotkanie delegatów przybyłych na Zamek w Gniewie w kadencji 2010-2014 oraz ostanie spotkanie pod dotychczasową  nazwą Sekcji  przebiegało pod znakiem wstępnych  podsumowań działalności Sekcji  oraz pod znakiem historycznych inscenizacji i przekazywaniem informacji  związanych z Zamkiem w Gniewie . WZD Sekcji rozpoczęła Msza Święta  odprawiona w kaplicy zamkowej przez proboszcza Zbigniewa Rutkowskiego z parafii Świętego Mikołaja w Gniewie. Następnie delegaci udali się do Sali Rycerskiej, gdzie wprowadzenie  pocztu  sztandarowego  Sekcji Krajowej rozpoczęło oficjalne obrady WZD .
Zabierający głos zaproszeni  goście: Krzysztof Dośla   - Przewodniczący Zarządu Regionu Gdańskiego NSZZ "S"oraz Mirosław Nowicki - Przewodniczący Sekretariatu Przemysłu Spożywczego NSZZ "S"mówili o działaniach Związku , o roli Sekcji Krajowej Mleczarstwa i Koncentratów Spożywczych "S" w strukturach Sekretariatu Przemysłu Spożywczego . Piotr Duda - przewodniczący KK NSZZ "S" mówił o sile i męstwie jaka potrzebna będzie naszej Sekcji Krajowej, ale i całemu Niezależnemu Samorządnemu Związkowi Zawodowemu Solidarność w najbliższym czasie. Piotr Duda pochwalił uchwały podjęte przez WZD naszej Sekcji Krajowej i Sekcji Krajowej Przemysłu Spirytusowego i Drożdżowego NSZZ"Solidarność" w sprawie połączenia obu Sekcji Krajowych w jedną Sekcję. Następnie przedstawił informacje o najbliższych działaniach Związku i złożył życzenia świąteczno - noworoczne uczestnikom spotkania .
Organizatorem WZD Sekcji Krajowej w Gniewie była Organizacja Zakładowa NSZZ "S" w Spółdzielni Mleczarskiej Polmlek-Maćkowy w Gdańsku , która w 2014 r będzie obchodzić 15 rocznicę reaktywacji działalności Związku Zawodowego Solidarność w zakładzie. W związku z tym już w Gniewie kilku działaczy z tej Organizacji Zakładowej otrzymało pamiątkowe nagrody za wieloletnią działalność związkową. Koledzy z Organizacji Zakładowej NSZZ "S" OSM Cuiavia Hieronim Stachel i Janusz Gralak otrzymali pamiątkowe medale za służbę przy Grobie księdza Jerzego Popiełuszki na Żoliborzu w Warszawie.
Ustalono termin i miejsce  Zebrania Sprawozdawczo-Wyborczego w dniach 14-16 maja 2014r w Kobylnikach k/Kruszwicy.
Wspaniałą atmosferę obrad uzupełniły doskonałe inscenizacje historyczne na Zamku w Gniewie przygotowane przez gospodarzy Zamku  zakończone wystrzałem z historycznej armaty. Spotkanie opłatkowe delegatów w sali na zamku , wspólne śpiewanie kolęd , życzenia świąteczno -noworoczne  i wspomnienia były ostatnim akordem tego innego niż zwykle WZD Sekcji Krajowej Mleczarstwa i Koncentratów Spożywczych NSZZ "S" na Zamku w Gniewie. Innego  bo ostatniego WZD pod taką nazwą Sekcji Krajowej.

Sporządził Zbigniew Sikorski

Zobacz zdjęcia

 

 

 
Turniej im.Dariusza Jaciuka w Sierpcu
poniedziałek, 09 grudnia 2013 08:07

W dniu 9 listopada 2013 r. w Sierpcu z okazji Święta Niepodległości, odbył się halowy turniej w piłce nożnej "Old Boys Cup" organizowany przez Krajową Sekcję Mleczarstwa i Koncentratów Spożywczych NSZZ "Solidarność" Od tego roku, rozgrywki noszą nazwę "Turniej im.Dariusza Jaciuka", naszego niedawno zmarłego Kolegi.

Zobacz zdjęcia

Więcej informacji można przeczytać w zakładce Sekcji Mleczarstwa

 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL