wtorek, 24 Sty 2017
Naszą witrynę przegląda teraz 195 gości 
Przemysł Mleczarski, Spirytusowy i Konc.Sp.

Krajowa Sekcja Przemysłu Mleczarskiego,Spirytusowego i Koncentratów Spożywczych

http://img.interia.pl/biznes/nimg/x/q/Mleko_spadlo_proc_3131111.jpg

RADA  SEKCJI:

Zbigniew Sikorski Przewodniczący -POLMLEK MAĆKOWY
Lech Bednarz        -  Wiceprzewodniczący - CEDC O/Polmos Białystok
Mirosław Kleina    -   Wiceprzewodniczący - Destylarnia Sobieski Sarogard

Eugeniusz Święcicki - Wiceprzewodniczący - Danone Bieruń

Andrzej Nowacki   - Sekretarz Nestle Kalisz

Zbigniew Celiński - Skarbnik - Unilever Poznań

Hieronim Stachel - Członek Prezydium - OSM Cuiavia Inowrocław

Agnieszka Nowocień - Członek Mlekpol Radom

Danuta Olszewska - Członek Nestle Kargowa

Jan Kosiarek - Członek Polmos Żyrardów

Janusz Sławinski - Członek Stock Polska Lublin

 

KOMISJA REWIZYJNA SEKCJI:

Anna Rutkowska- Przewodnicząca - Stock Polska Lublin

Zbigniew Jakubowski - Destylarnia Sobieski Starogard GD.

Zdzisław Prątnicki - OSM Sierpc

Henryk Cuber - Danone Bieruń

Waldemar Czebiera - Mlekovita O/Rzeszów Trzebowisko Adres siedziby Sekcji: POLMLEK MAĆKOWY

80-180 Gdańsk, ul. Bartnicza 1

Kontakt:  Tel. (058) 762 27 10 wew. 310, 

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 


 

 


 

 KRZYŻ ZASŁUGI
piątek, 22 lipca 2016 08:27

Potrzeba publicznego oddania szacunku bohaterom2016­06­07

Komisja Zakładowa NSZZ "Solidarność" Nestle Polska S.A. Oddział w Kaliszu zorganizowała w piątek, 3 czerwca 2016 roku, wyjątkową uroczystość uwznioślającą pamięć o działaczach opozycji wobec dyktatury komunistycznej.

 

 

Pan Józef Jarych – inicjator strajku w 1980 roku i współzałożycielowi NSZZ „Solidarność ” w kaliskich „WINIARACH ” otrzymał Krzyż Wolności i Solidarności z rąk samego prezesa Instytutu Pamięci Narodowej dr Łukasza Kamińskiego i Dyrektora Oddziału Instytutu Pamięci Narodowej w Łodzi Marka Drużki, w asyście historyków­ prokuratorów IPN.


 

Zgodnie z ustawową procedurą uprawnienie do występowania do Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej z wnioskiem o przyznanie zasłużonym działaczom opozycji z lat 1956–1989 wyjątkowego odznaczenia państwowego – Krzyża Wolności i Solidarności, posiada Prezes IPN. Wiadomym jest jednak, że inicjatywę uhonorowania Pana Józefa Jarycha podjęła zakładowa „Solidarność”, zwracając się z odpowiednim postulatem do IPN.


Komisja Zakładowa NSZZ "Solidarność" powiadomiła i zaprosiła przedstawicieli Regionu – Przewodniczącego ZR Jarosława Wilnera i z­cę Przewodniczącego Elżbietę Wdowczyk, do uczczenia bohatera tamtych czasów. To bardzo ważne z punktu historii NSZZ "Solidarność" w naszym Regionie, aby zarząd regionu wiedział o tak istotnych momentach. Żadne osoby czy organizacje do tej pory nie zgłaszały takich faktów, a szkoda, bo bez względu na to jak w obecnych czasach potoczyły się losy dawnych bohaterów, zasługują na upowszechnienie ich postaw i unikalnego uhonorowania. Nie dane było nam wspólnie cieszyć się z tak honorowego uznania szczególnych zasług, jak na przykład w ostatnim czasie: Edwarda Grzelińskiego czy śp. Marka Brelińskiego.

 

 

 

 
XXV-LECIE SEKCJI MLECZARSKIEJ
czwartek, 23 czerwca 2016 09:08

W dniach 19-20 maja 2016r w Gdańsku odbyło się uroczyste WZD Krajowej Sekcji Przemysłu Mleczarskiego Spirytusowego i Koncentratów Spożywczych NSZZ „Solidarność” z okazji XXV-Lecia Sekcji .

W pierwszym dniu obrad delegaci uczestniczyli w uroczystej Mszy Świętej, którą w bazylice Św.Brygidy odprawiał ks. Kanonik Ludwik Kowalski. Po ceremonii uczestnicy złożyli biało czerwona wiązankę pod Pomnikiem Księdza Prałata Henryka Jankowskiego.

Drugi dzień obrad delegaci rozpoczęli od złożenia wiązanki pod Pomnikiem Poległych Stoczniowców na Placu Solidarności w Gdańsku a następnie udali się do Sali Akwen w siedzibie Solidarności na centralne uroczystości dwudniowych obrad WZD Sekcji.

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL