wtorek, 17 Paź 2017
Naszą witrynę przegląda teraz 310 gości 
Szkolenia i Oferty
EUROPESKIE RADY ZAKŁADOWE- SZKOLENIE
poniedziałek, 10 lipca 2017 11:39

 

 

w DNIACH 27-29 CZERWCA ODBYŁO SIĘ SZKOLENIE DLA PRZEDSTAWICIELI EUROPEJSKICH RAD ZAKŁADOWYCH

W Markach pod Warszawą spotkali ise obecni członkowie ERZ i kandydaci do przyszłych Rad. Szkoelniowiec KK Jan Plata Przechlewski oraz Daniel Kiewra z Syndexu przeprowadzili 2 dniowe szkolenie w oparciu o teorię (Ustawę o Europejskich Radach Zakładowych ) oraz praktyczne przykłady funkcjonowania Rad. Obecnie następuje sporo zmian właścicielskich co niesie za sobą również zmiany w samych Radach. Powoływane sa kolejne nowe rady np. w Marrie Bizzard (Polmos Łańcut i Starogard Gdański) oraz w wielu innych koncernach , w których niestety brakuje reprezentacji związkowej. Uczestnicy wyrazili zadowolenie oraz chęć kontynuacji tematu.

Zobacz zdjęcia

Więcej…
 
KOMUNIKACJA W NEGOCJACJACH
piątek, 18 marca 2016 08:47

 

W dniach 15-17 marca w Koszelówce pod Płockiem odbyło się kolejne IV już szkolenie dla związkowców z naszego Sekretariatu. Tematem była "Komunikacja w Negocjacjach". Szkolenie przybrało formę warsztatów umiejętności, i było świetnym polem do przećwiczenia różnych modeli komunikacji , poszukując tego najbardziej optymalnego.  Uczestnicy pochodzili z zakładów: Browary Żywiec, Totalizator Sportowy, Mondelez, Mars oraz z Sekretariatu Metalowców. Spotkanie było tez świetna okazją do przedyskutowania i doradztwa skutecznych metod komunikacji  stosowanych w zakładach. C

Ciepłe słowa podziękowania kierujemy ku trenerce pani Marylce Kościńskiej z Działu szkoleń KK, dzięki jej aktywnej postawie, ciekawym pomysłom nie sposób się było nudzić! Czekamy na więcej!

M. Nowicki

 
SZKOLEŃ CD.
środa, 02 marca 2016 08:09

W dniach 23-26 luty pod Warszawą odbyło się szkolenie dla działaczy związkowych nt. „ Lider związkowy – to zobowiązuje”. W ramach programu uczestnicy poznali : podstawy komunikacji społecznej, czym jet świadome przywództwo oraz jakie cechy i rolę ma dobry wizerunku lidera. Ponadto szkoleniowa grupa badała i poznawała własne mocne i słabe strony, techniki komunikacji i wagę współpracy w grupie . W szkoleniu brali udział pracownicy z : Totalizatora Sportowego, Browarów Żywiec, Mondeleza oraz koledzy z Sekretariatu Metalowców.

 
ZINTEGORWANY SYSTEM KWALIFIKACJI. SEMIANRIUM INFORMACYJNE DLA STRUKTUR BRANŻOWYCH.
czwartek, 15 października 2015 07:55