strona główna

 

informacje

archiwum informacji

Solidarność Wielkopolska

uroczystości

 

władze regionalne

 

dokumenty

Walne Zebranie Delegatów

Akty prawne

BHP

Społeczny Inspektor Pracy

 

biura ZR

dział organizacyjny

dział rozwoju związku

dział szkoleń

dział informacji

dział prawny

radcy prawni

 

struktury terenowe

 

sekcje

 

w sprzedaży

 

kontakt

 

linki

 

 

 

 

 

SIEDZIBA ZARZĄDU REGIONU

 

ul. Metalowa 7

60-118 Poznań

 

tel. 61 853-08-60            fax 61 853-08-66

e-mail: region@solidarnosc.poznan.pl

 

Biura Oddziałów Zarządu Regionu

Gniezno, Jarocin, Leszno, Piła Oborniki, Śrem,

Środa Wlkp., Wągrowiec, Wolsztyn, Września

 

 

Biura Zarządu Regionu

POZNAŃ

 

 

Dział Organizacyjny

 

 

GSM: 519-408-000

do@solidarnosc.poznan.pl

 

 

Kierownik Działu Organizacyjnego - członek Prezydium ZR:

Patryk Trząsalski

patryk.trzasalski@solidarnosc.poznan.pl

tel. 61 853-08-60 w.37

kom. 662-014-352

 

Arleta Andrzejewska

arleta.andrzejewska@solidarnosc.poznan.pl

tel. 61 853-08-60 w.18

kom. 606-29-81-33

 

Katarzyna Brząkowska

katarzyna.brzakowska@solidarnosc.poznan.pl

tel. 61 853-08-60 w.19

kom. 606-298-127

 

Dział Rozwoju Związku

 

 

GSM: 519-409-000

drz@solidarnosc.poznan.pl

 

 

Kierownik Działu Rozwoju w ZRW:

Aleksandra Cybulska

aleksandra.cybulska@solidarnosc.poznan.pl

tel. 61 853-08-60 w.11

kom. 608-593-718

 

Magdalena Wilkosz

magdalena.wilkosz@solidarnosc.poznan.pl

tel. 61 853-08-60 w.14

kom. 662-014-351

 

Anna Wegner

anna.wegner@solidarnosc.poznan.pl

tel. 61 853-08-60 w.13

kom. 694-604-607

 

 

Dział Prawny

 

 

GSM: 519-307-367

prawnik@solidarnosc.poznan.pl

 

Monika Konstowicz-Kusiak

monika.kusiak@solidarnosc.poznan.pl

tel. 61 853-08-60 w.16

kom. 604-197-908

 

Dariusz Wegnerski

dariusz.wegnerski@solidarnosc.poznan.pl

tel. 61 853-08-60 w.15

kom. 660-693-241

 

Olaf Wiśniewski

olaf.wisniewski@solidarnosc.poznan.pl

tel. 61 853-08-60 w.17

kom. 606-462-433

 

 

Dział Szkoleń

 

 

GSM: 519-408-408

szkolenia@solidarnosc.poznan.pl

 

Anna Wegner

anna.wegner@solidarnosc.poznan.pl

tel. 61 853-08-60 w.13

kom. 694-604-607

 

Dział Informacji

Redakcja

 

 

GSM: 519-307-369

redakcja@solidarnosc.poznan.pl

 

 

Barbara Napieralska

barbara.napieralska@solidarnosc.poznan.pl  region@solidarnosc.poznan.pl

tel. 61 853-08-60 w.23

kom. 604-197-902

 

 

Sekretariat ZR

 

sekretariat@solidarnosc.poznan.pl

 

Izabela Zembrzycka

izabela.zembrzycka@solidarnosc.poznan.pl

tel. 61 853-08-60 w. 31

fax 61 853-08-66

 

 

Dział Księgowości

 

 

 

GSM: 519-307-368

ksiegowosc@solidarnosc.poznan.pl

 

Główna Księgowa

Grażyna Szymańska

grazyna.szymanska@solidarnosc.poznan.pl

tel. 61 853-08-60 w.26

 

Składki

Teresa Stawska

teresa.stawska@solidarnosc.poznan.pl

tel. 61 853-08-60 w.21

 

 

IT & Administracja

Daria Nawrot

daria.nawrot@solidarnosc.poznan.pl

tel. 61 853-08-60 w.25

kom. 604-197-887

Wielkopolskie Archiwum Solidarności


was@solidarnosc.poznan.pl

 

 

Anna Niedziela

anna.niedziela@solidanosc.poznan.pl

tel. 61 853-08-60 w.27

 

Janusz Pałubicki

janusz.palubicki@solidarnosc.poznan.pl

tel. 61 853-08-60 w.27

 

 

 

  aktualności - galeria - kontakt