Menu

Skład Komisji Krajowej

Komisja Krajowa NSZZ „Solidarność” kadencja 2014-2018

 Adamczyk Grzegorz 
 Region Śląsk Opolski
 zastępca przewodniczącego ZR






Adamowicz Grzegorz
Region Elbląski
przewodniczący ZR


Bartosz Waldemar
Region Świętokrzyski
przewodniczący ZR

 


 

 Biegun Andrzej 
 Region Podbeskidzie
 Członek Rady Krajowej Sekcji Przemysłu Piwowarskiego



 


 Biś Bogdan 
 Region Śląsko- Dabrowski
 zastępca przewodniczacego KK

 


 

 Bogusławski Zbigniew 
 Region Piotrkowski
 przewodniczący ZR




 

 Bogusz Marek 
 Region Podbeskidzie
 przewodniczący ZR

 

 

 

Boiński Marek
Region Wielkopolska

Braszkiewicz Artur
Region Śląsko-Dąbrowski
 

 Brauer Bożena 
 Region Gdański
 członek ZR
 członek prezydium SOiW  RG
 przewodnicząca KM POiW w Gdańsku

 


 Broda Włodzimierz 
 Region Zaglebie Miedziowe
 członek prezydium Rady Krajowej Sekcji Przemsłu Motoryzacyjnego
 członek prezydium Rady Sekretariatu Metalowców

 

 

 Bujara Alfred 
 Region Śląsko-Dąbrowski
 przewodniczący Rady Krajowej Sekcji Pracowników Handlu
 przewodniczący Rady Sekretariatu Banków, Handlu i Ubezpieczeń

 

 

Burnat Andrzej
Region Płocki
 

Dębczyński Janusz
Region Toruńsko- Włocławski

 

 

 

Domagała Krzysztof

Region Dolny Śląsk
członek Rady Krajowej Sekcji Przemysłu Elektromaszynowego
przewodniczący MOZ Whirlpool Company Polska Sp. z o.o.

Dopierała Adam 
 Region Wielkopolska
 wiceprzewodniczący ZR

 


 

 Dośla Krzysztof 
 Region Gdański
 przewodniczący ZR
 członek Rady Krajowej Sekcji Morskiej Marynarzy i Rybaków

 

 

 Dubiński Waldemar 
 Region Mazowsze
 zastępca przewodniczącego ZT

 


 

 Duda Piotr 
 Region Śląsko- Dąbrowski
 przewodniczacy KK

 


 

Dziki Józef 
 Region Warmińsko- Mazurski
 przewodniczący ZR

 


 

Formejster Eugeniusz
 RegionPodlaski
 zastępca przewodniczącego ZR
 zastępca przewodniczącego Rady Krajowej Sekcji Płyt Drewnopochodnych

 

 

Gadzicki Zbigniew
Region Dolny Śląsk
członek Prezydium ZR
członek Prezydium Rady Krajowej Sekcji Kolejarzy



 

 Gałęzewski Roman 
 Region Gdański
 przewodniczący MOZ w Stoczni Gdańskiej

 


 

Gawronek Sebastian 
 Region Bydgoski
 wiceprzewodniczączy i skarbnik ZR






Gliksman Adam
 Region Małopolski
 

 Głowacki Stanisław 
 Region Świętokrzyski
 przewodniczący Rady Krajowej Sekcji Przemysłu Zbrojeniowego
 członek Rady Sekretariatu Metalowców

 

 

 Goiński Jerzy 
 Region Śląsko- Dąbrowski
 przewodniczący MOZ Accelor Mittal Poland SA

 


 

 Gonet Cecylia 
 Region Śląsk Opolski
 przewodnicząca ZR

 


 

 Grymel Henryk 
 Region Śląsko-Dąbrowski
 przewodniczący Rady Krajowej Sekcji Kolejarzy
 członek Rady Sekretariatu Transportowców

 

 

 Grzesik Jarosław 
 Region Śląsko- Dąbrowski
 przewodniczący Rady Krajowej Sekcji Górnictwa Wegla Kamiennego
 zastępca przewodniczącego Rady Sekretariatu Górnictwa i Energetyki
 przewodniczący MKK Kompanii Węglowej


 

 Grzeszek Wojciech 
 Region Małopolska
 przewodniczący ZR

 




Hutek Bogusław
Region Śląsko-Dąbrowski
 

 Ilnicki Wojciech 
 Region Jeleniogórski
 przewodniczący Rady Krajowej Sekcji Górnictwa Węgla Brunatnego
 zastępca przewodniczącego Rady Sekretariatu Górnictwa i Energetyki

 

 

 Iwanicki Grzegorz 
 Region Mazowsze
 sekretarz ZR

 


 

 Jakim Roman 
 Region Rzeszowski
 przewodniczący ZR
 przewodniczący Rady Krajowej Sekcji Przemysłu Lotniczego
 zastępca przewodniczącego Rady Sekretariatu Metalowców


 

 Jaworski Jerzy 
 Region Małopolska
 zastępca przewodniczącego i skarbnik KK

 


 

 Jurek Mieczysław 
 Region Pomorze Zachodnie
 przewodniczacy ZR

 


 

 Jurgielewicz Bogusław 
 Region Dolny Śląsk
 członek Rady Krajowej Sekcji Przemyslu Motoryzacyjnego
 członek Rady Sekretariatu Metalowców

 

 

 Kaczmarek Andrzej 
 Region Ziemia Sandomierska
 przewodniczący ZR

 


 

 Kimso Kazimierz 
 Region Dolny Śląsk
 przewodniczący ZR

 


 

 Kolorz Dominik 
 Region Śląsko- Dąbrowski
 przewodniczący ZR

 




Kościk Andrzej
Region Gdański
zastępca przewodniczącego Rady Sekretariatu Transportowców
przewodniczący Rady Krajowej Sekcji Morskiej Marynarzy i Rybaków
zastępca przewodniczącego Komisji Międzyzakładowej  Marynarzy i Rybaków
 

 Kopeć Franciszek 
 Region Jeleniogorski
 przewodniczący ZR

 

 


 Kowalski Wojciech 
 Region Warmińsko- Mazurski
 sekretarz ZR

 


 

 Kozłowski Sławomir 
 Region Śląsko-Dabrowski
 przewodniczący ZOK W Jastrzębskiej Społce Weglowej

 


 

 Krasuski Wojciech 
 Region Świętokrzyski
 członek prezydium Rady Sekretariatu Metalowców
 z-ca przewodniczącego Rady Krajowej Sekcji Hutnictwa

 

 

Krenc Waldemar 
 Region Ziemia Łódzka
 przewodniczący ZR

 


 

 Kropiwnicki Andrze
 Region Mazowsze
 przewodniczący ZR
 przewodniczący Regionalnek MKK Nauki i Oświaty

 

 

Król Marian
Region Środkowowschodni
przewodniczący ZR

 


 

Królikowski Wiesław
Region Koszaliński Pobrzeże

 

Kubiak Bogdan
 Region Mazowsze
 zastępca przewodniczącego KK
 przewodniczący Rady Sekretariatu Transportowców

 

 

 Kucharski Dariusz 
 Region Ziemia Łódzka
 przewodniczący Rady Sekretariatu Emerytów i Rencistów

 

 


 Kuchta Andrzej 
 Region Środkowo- Wschodni
 członek Rady Sekretariatu Metalowców
 członek Rady Krajowej Sekcji Przemysłu Lotniczego


 

 

 Kuszlewicz Zbigniew 
 Region Pomorze Zachodnie
 przewodniczacy Rady Sekretariatu Zasobów Naturalnych
 zastępca przewodniczącego Rady Krajowej Sekcji Pracowników Leśnictwa
 przewodniczący MOZ w Lasach Państwowych


 

 Lach Adam 
 Region Małopolska
 zastępca przewodniczącego ZR


 

 

 Lange Jarosław 
 Region Wielkopolska
 przewodniczacy ZR

 




Łusiewicz Piotr
Region Wielkopolska
 

 Łącki Dariusz
 Region Ziemia Przemyska
przewodniczący Rady Sekretariatu Rolnictwa

 




 Majchrowicz TadeusZ 
 Region Podkarpacie
 zastępca przewodniczącego KK
 przewodniczący ZR

 

 

 Majchrzak Zbigniew  
 Region Małopolska
 przewodniczący Rady Sekretariatu Budownictwa
 przewodniczący Rady Krajowej Sekcji Budownictwa

 

 

 Maszkiewicz Zdzisław 
 Region Ziemia Radomska
 przewodniczacy ZR

 

 


 Mądraszewski Dariusz
 Region Pomorze Zachodnie
 przewodniczący Rady Krajowej Sekcji Pogotowia Ratunkowego
 przewodniczący MOZ przy wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie

 

 

 Mechliński Radosław 
 Region Dolny Śląsk
 zastępca przewodniczacego ZR

 




Mechliński Maciej
Region Mazowsze
 

 Miara Mirosław 
 Region Mazowsze
 przewodniczący Rady Krajowej Sekcji Przemysłu Farmaceutycznego
 przewodniczący Rady Sekretariatu Przemysłu Chemicznego

 



Miszczuk Barbara
Region Małopolski
 

  Motowidełko Bogusław
  Region Zielonogórski
  członek ZR

 

 


 Mozolewski Józef 
 Region Podlaski
 przewodniczący ZR


 

 

Murzyn Wiesław 
 Region Małopolska
 przewodniczący Rady Sekretariatu Kultury
 zastępca przewodniczącego Rady Krajowej Sekcji Radia i Telewizji

 

 

 Nakonieczny Henryk
 Region Ślasko- Dąbrowski
 członek prezydium KK

 




Nowak Piotr
Region Śląsko-Dąbrowski
 

  Nowakowski Zdzisław
  Region Koniński
  przewodniczący ZR

 


 

 Nowicki Bogumił 
 Region Małopolska
 przewodniczący Rady Sekretariatu Łączności
 przewodniczący MOZ Poczty Polskiej

 

 

 Ochman Maria 
 Region Mazowsze
 przewodnicząca Rady Sekretariatu Służby Zdrowia
 przewodnicząca Rady Krajowej Sekcji Służby Zdrowia

 



Odyjas Edyta
Region Śląsko-Dąbrowski
 

 Olbryś Piotr 
 Region Wielkopolska
 członek prezydium ZR
 zastępca przewodniczącego Rady KSPM

 

 

Olszewski Bogdan
Region Gdański
sekretarz ZR

 


 

Orłowski Bogdan 
 Region Zagłębie Miedziowe
 przewodniczący ZR

 


 

 Paczuski Dariusz 
 Region Mazowsze
 przewodniczący Regionalnej Sekcji Handlu
 zastępca przewodniczącego Rady Krajowej Sekcji Handlu
 członek Rady Sekretariatu Banków Handli i Ubezpieczeń


 

 Pasieczny Antoni
 Region Środkowowschodni
członek ZR

 


 

 Piegutkowski Andrzej 
 Region Mazowsze
 członek Rady Krajowej Sekcji Oświaty i Wychowania
 przewodniczący MOZ Pracowników Oświaty i Wychowania
 przewodniczący Regionalnej Sekcji oświaty i Wychowania




Pierzgalska Bożena
Region Zielonogórski
członek Prezydium ZR Zielonogórskiego
członek Rady Sekretariatu Nauki i Oświaty
członek Rady Krajowej Sekcji Oświaty i Wychowania
przewodnicząca Regionalnej Sekcji Oświaty i Wychowania
 

 Piórek Mirosław 
 Region Gdański
 przewodniczący MOZ w Stoczni Remontowej
 przewodniczący Rady Krajowej Sekcji Przemysłu Okrętowego

 

 

 Proksa Ryszard 
 Region Świętokrzyski
 przewodniczący Rady Sekretariatu Nauki i Oświaty
 przewodniczący Rady Krajowej Sekcji Oświaty i Wychowania

 

 

Rusakiewicz Waldemar
Region Gorzów Wielkopolski
przewodniczący ZR

 




Sikorski Zbigniew
Sekretariat Przemysłu Spożywczego
 

 Smoła Jerzy 
 Region Małopolska
 zastępca przewodniczącego ZR

 

 


 Sopata Waldemar 
 Region Śląsko- Dąbrowski
 członek ZR

 


 

Staniszewski Michał
Region Ziemia Łódzka


 Strączyński Jacek 
 Region Częstochowski
 przewodniczący ZR

 




Stec Wiesława
Region Środkowo-Wschodni

Szarek Bogusław
Region Zagłębie Miedziowe
przewodniczący Organizacji Zakładowej w KGHM Polska Miedź S.A.

 

 Szozda Bogdan 
 Region Śląsko-Dąbrowski
 przewodniczący Rady Sekretariatu Metalowców

 




Szpunar Paweł
Region Rzeszowski
 

 Szukała Stanisław 
 Region Słupski
 przewodniczący ZR

 




Szumlański Tadeusz
Region Małopolski


Ścieśko Piotr
Region Ziemia Łódzka

 

 Walczak Leszek 
 Region Bydgoski 
 przewodniczący ZR

 


 

 Wawrzyszko Szymon
 Region Ziemia Przemyska
 przewodniczacy ZR

 


 

 Wielgus Jerzy 
 Region Mazowsze
 przewodniczący Rady Sekretariatu Służb Publicznych
 przewodniczący Rady Krajowej Sekcji Komunikacji Miejskiej

 

 

 Wójcik Tomasz
  Region Dolny Śląsk
 członek prezydium ZR

 

 


 Zieliński Krzysztof 
 Region Pomorza Zachodniego
 członek Rady Sekretariatu Przemysłu Chemicznego
 zastępca przewodniczącego Rady Krajowej Sekcji Przemysłu Chemicznego

 

 

 Zydorek Ewa 
 Region Wielkopolska
 sekretarz KK

 


 

Żurawski Jacek
Region Toruńsko- Włocławski
przewodniczący ZR

 

 
 
 
 


Ostatnia Aktualizacja - 05.11.2018
 
Powrót na górę

Komisja Krajowa NSZZ "Solidarność" wykorzystuje na swoich stronach pliki cookie. Jeżeli nie zmienisz domyślnych ustawień swojej przeglądarki będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji.