Menu

Realizowane

4. Europejskie Rady Zakładowe - informacja poufna, finansowa

Międzynarodowy projekt pt. „ERZ - właściwe postępowanie z informacją ekonomiczną kluczem do efektywnej komunikacji i negocjacji” ma na celupoprawę pracy członków ERZ poprzez wypracowanie mechanizmu postępowania z informacją - w tym poufną -  oraz nabycie umiejętności pozyskiwania, wykorzystywania i bezpiecznego przekazywania informacji finansowych i poufnych na poziomie sektora i komisji zakładowych.

Czytaj całość...

3. Kompetencje eksperckie

  • Kategoria: Realizowane

Komisja Krajowa NSZZ „Solidarność” realizuje projekt pt.: „Podnoszenie kompetencji eksperckich przedstawicieli NSZZ „Solidarność” umożliwiających czynny udział w procesie stanowienia prawa  na wybranych aktach prawnych z zakresu prawa pracy oraz obejmujące rynek pracy”.

Czytaj całość...

2. Monitoring Prawa

  • Kategoria: Realizowane

Komisja Krajowa NSZZ „Solidarność” realizuje projekt pt.: "Prowadzenie przez NSZZ Solidarność działań w zakresie monitorowania prawa gospodarczego i prawa pracy".

Czytaj całość...
Subskrybuj to źródło RSS

Komisja Krajowa NSZZ "Solidarność" wykorzystuje na swoich stronach pliki cookie. Jeżeli nie zmienisz domyślnych ustawień swojej przeglądarki będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji.