Logo
Wydrukuj tę stronę

Dziedzictwo kulturowe

Komisja Krajowa NSZZ "Solidarność" jest w trakcie realizacji Programu "Dziedzictwo Kulturowe" Priorytetu 4 "Tworzenie zasobów cyfrowych dziedzictwa kulturowego.

Program wspiera przedsięwzięcia, mające na celu zwiększenie dostępu do zasobów dziedzictwa kulturowego i naukowego, a także jego ochronę w formie cyfrowej. Priorytet jest narzędziem koordynacji procesów digitalizacyjnych w kraju i utrzymania określonych standardów w tym zakresie.Całość jest dofinansowana przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Zakończenie programu określono na dzień 31 stycznia 2009r.

Efekty programu będzie można oglądać od 15 stycznia 2010 r. na stronie: www.wszechnica.solidarnosc.org.pl

Komisja Krajowa NSZZ "Solidarność"jest w trakcie realizacji Programu "Dziedzictwo Kulturowe"Priorytetu 4 "Tworzenie zasobów cyfrowych dziedzictwa kulturowego", który dotyczy digitalizacji najwartościowszych dokumentów archiwalnych z lat 1970-1990. Całość jest dofinansowana przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Zakończenie programu określono na dzień 31 stycznia 2009r.

Copyright © NSZZ "Solidarność" • Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie Microworks

Komisja Krajowa NSZZ "Solidarność" wykorzystuje na swoich stronach pliki cookie. Jeżeli nie zmienisz domyślnych ustawień swojej przeglądarki będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji.