Logo
Wydrukuj tę stronę

10 października 2009 (189-195/2009)

Decyzja Prezydium KK nr 189/09
ws. opinii o projekcie ustawy Ministra Skarbu Państwa o zmianie ustawy o komercjalizacji i prywatyzacji z dnia 16 września 2009

Prezydium Komisji Krajowej NSZZ "Solidarność" podtrzymuje negatywną opinię o przygotowanym przez Ministerstwo Skarbu Państwa projekcie ustawy o zmianie ustawy o komercjalizacji i prywatyzacji z dnia 16 września, wyrażoną w decyzji Prezydium Komisji Krajowej NSZZ "Solidarność" nr 168/09 do rządowego projektu z dnia 4 września 2009.

Decyzja Prezydium KK nr 190/09
ws. przedstawicieli NSZZ "Solidarność" w Zespole TK ds. funduszy strukturalnych UE

Prezydium Komisji Krajowej NSZZ "Solidarność" w ramach uaktualnienia składu członków Zespołu TK ds. funduszy strukturalnych UE zgłasza Józefa Mozolewskiego i Mariana Krzaklewskiego do wyżej wymienionego zespołu.

Decyzja Prezydium KK nr 191/09
ws. wręczenia znaczków NSZZ "Solidarność"

Prezydium Komisji Krajowej NSZZ "Solidarność" wyraża zgodę dla Ambasady RP w Lizbonie na wręczenie znaczków NSZZ "Solidarność" zaproszonym gościom na wystawę pt. "Dekada Solidarności: 1979-1989" z okazji 20. rocznicy demokratycznych wyborów zainicjowanych przez NSZZ "Solidarność".

Decyzja Prezydium KK nr 192/09
ws. zgody na użycie nazwy i znaku NSZZ "Solidarność"

Prezydium Komisji Krajowej NSZZ "Solidarność" na wniosek Burmistrza Miasta Lubliniec przy akceptacji Zarządu Regionu Częstochowskiego, wyraża zgodę na użycie nazwy i znaku graficznego NSZZ "Solidarność" w nazwie Aleja NSZZ "Solidarność" trasy miejskiej w Lublińcu.

Decyzja Prezydium KK nr 193/09
ws. zgody na użycie nazwy i znaku NSZZ "Solidarność"

Prezydium Komisji Krajowej NSZZ "Solidarność" wyraża zgodę na użycie nazwy i znaku graficznego NSZZ "Solidarność" na wydanych przez Centrum Opatrzności Bożej kalendarzach na rok 2010.

Decyzja Prezydium KK nr 194/09
ws. zgłoszenia udziału przedstawiciela społecznego w postępowaniu karnym

Prezydium Komisji Krajowej NSZZ "Solidarność", działając na podstawie art. 90 § 1 k.p.k. zgłasza udział NSZZ "Solidarność" w postępowaniu karnym w charakterze przedstawiciela społecznego w sprawie o sygnaturze akt II K 944/09, toczącej się przed Sądem Rejonowym w Żarach. Jednocześnie Prezydium KK upoważnia pracownika Komisji Krajowej NSZZ "Solidarność" Krzysztofa Woźniewskiego do reprezentowania Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego "Solidarność" przed Sądem Rejonowym w Żarach w powyższej sprawie.

Decyzja Prezydium KK nr 195/09 (do użytku służbowego)

Copyright © NSZZ "Solidarność" • Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie Microworks

Komisja Krajowa NSZZ "Solidarność" wykorzystuje na swoich stronach pliki cookie. Jeżeli nie zmienisz domyślnych ustawień swojej przeglądarki będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji.