Menu

Decyzja Prezydium KK nr 205/2014 ws. przystąpienia do grona partnerów zgłaszających aplikację wstępną do regionalnego konkursu na Inteligentne Specjalizacje Pomorza – tytuł EDUkacja Samoucząca się POMORZE (skrót: EDUPOMORZE)

Prezydium Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność” deklaruje gotowość i wolę przystąpienia do grona partnerów oraz wyraża zgodę na udział w projekcie inteligentnej specjalizacji Pomorza o tytule EDUkacja Samoucząca się  POMORZE (EDUPOMORZE), przedkładanego przez grupę partnerów do Urzędu Marszałkowskiego - Departament Rozwoju Gospodarczego.

Główne cele IS EDUPOMORZE są następujące: stworzenie systemu badań i dostosowania edukacji regionalnej do potrzeb rynku pracy XXI w. ze szczególnym uwzględnieniem rozwoju umiejętności osób edukujących się, które pomogą im w adaptacji do zmieniających się warunków i potrzeb rynku pracy oraz przedsiębiorczości. Podzielamy intencje partnerów, że edukacja w regionie pomorskim ma stać się lokomotywą rozwojową.

Osobami reprezentującymi NSZZ „Solidarność” w projekcie:

1.   Bogdan Biś – Zastępca Przewodniczącego Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność”

2.   Jerzy Jaworski – Skarbnik Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność”

Powrót na górę

Komisja Krajowa NSZZ "Solidarność" wykorzystuje na swoich stronach pliki cookie. Jeżeli nie zmienisz domyślnych ustawień swojej przeglądarki będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji.