Logo
Wydrukuj tę stronę

5 września 2006 (154-157/06)

Decyzja Prezydium KK nr 154/06
ws. opinii o projekcie rozp. MPiPS w sprawie zmiany refundacji z Funduszu Pracy wynagrodzeń młodocianym


Prezydium Komisji Krajowej NSZZ "Solidarność" nie wnosi uwag do projektu rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Społecznej zmieniającego rozporządzenie w sprawie refundowania ze środków Funduszu Pracy wynagrodzeń wypłacanych młodocianym pracownikom.

Decyzja Prezydium KK nr 155/06
ws. zgody na użycie znaku graficznego NSZZ "Solidarność"


Prezydium Komisji Krajowej NSZZ "Solidarność" wyraża zgodę na użycie znaku graficznego NSZZ "Solidarność" na plakatach, zaproszeniach, broszurach i informatorach XIX Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej Radom - Orońsko 2006 r.

W programie festiwalu organizowanego przez Pana Roberta Grudnia planowany jest m.in. koncert pod batutą Krzysztofa Pendereckiego w 30 rocznicę wydarzeń radomskich czerwca '76.

Decyzja Prezydium KK nr 156/06 (do użytku służbowego)

Decyzja Prezydium KK nr 157/06
ws. upoważnienia do podpisania umowy o organizację
XX KZD

Prezydium Komisji Krajowej NSZZ "Solidarność" upoważnia Macieja Jankowskiego - Zastępcę Przewodniczącego Komisji Krajowej i Stefana Kubowicza - Skarbnika Komisji Krajowej do podpisania w imieniu Komisji Krajowej umowy o organizacji XX Krajowego Zjazdu Delegatów w Szczecinie z Zarządem Regionu Pomorze Zachodnie.

Copyright © NSZZ "Solidarność" • Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie Microworks

Komisja Krajowa NSZZ "Solidarność" wykorzystuje na swoich stronach pliki cookie. Jeżeli nie zmienisz domyślnych ustawień swojej przeglądarki będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji.