Menu

17 kwietnia 2000 (46-47/2000)

Decyzja Prezydium KK nr 46/2000 ws. upoważnienia do wyznaczenia pełnomocnika NSZZ „Solidarność”

Prezydium Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność”, działając w imieniu Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego „Solidarność” jako wspólnika Spółek „Zurich – Solidarni” Sp. z o.o. i „Zurich – Solidarni Polska” Sp. z o.o., upoważnia Janusza Śniadka – Zastępcę Przewodniczącego Komisji Krajowej i Leszka Jankowskiego – Skarbnika Komisji Krajowej do wyznaczenia pełnomocnika NSZZ „Solidarność” na Zwyczajne Walne Zgromadzenia Wspólników tych Spółek, które odbędą się w tym roku oraz upoważnia go do głosowania zgodnie ze sposobem, w jaki głosowali przedstawiciele NSZZ „Solidarność” w Radach Nadzorczych tych Spółek, a także do głosowania za udzieleniem skwitowania Radom Nadzorczym.

Decyzja Prezydium KK nr 47/2000 ws. podpisania umowy o organizacji XII KZD

Prezydium Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność” biorąc pod uwagę postanowienia uchwały KK nr 6/2000 upoważnia Zastępcę Przewodniczącego Komisji Krajowej – Jerzego Langera i Skarbnika Komisji Krajowej – Leszka Jankowskiego do podpisania w imieniu Związku umowy o organizacji XII Krajowego Zjazdu Delegatów z PPUH „DEKOM”
Sp. z o.o.


 

 

Powrót na górę

Komisja Krajowa NSZZ "Solidarność" wykorzystuje na swoich stronach pliki cookie. Jeżeli nie zmienisz domyślnych ustawień swojej przeglądarki będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji.