Menu

27 sierpnia 2001 (135-138/2001)

Stanowisko Prezydium KK nr 135/2001 ws. wydalenia amerykańskiego działacza związkowego z Białorusi

Prezydium Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność” wyraża stanowczy protest przeciwko bezprawnemu wydaleniu z Białorusi działacza amerykańskiej centrali związkowej AFL – CIO Roberta Fieldinga. Przerwanie misji Fieldinga, której celem było prowadzenie programu na rzecz rozwoju demokracji i swobód związkowych na Białorusi jest kolejnym przykładem represji władz białoruskich wobec działaczy związkowych i dowodem lekceważenia praw obywatelskich i związkowych.
NSZZ „Solidarność” deklaruje równocześnie pełną solidarność z ruchem związkowym na Białorusi w jego walce o prawa pracownicze, związkowe i prawa człowieka.

Decyzja Prezydium KK nr 136/2001 ws. rejestracji MKK w Hochtief Polska Spółka z o.o.

Prezydium Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność”, działając na podstawie uchwały Komisji Krajowej nr 502/95, rejestruje Międzyzakładową Komisję Koordynacyjną NSZZ „Solidarność” w Hochtief Polska Spółka z o.o. MKK jest zarejestrowana w Krajowym Rejestrze MKK pod nr „55”.

Decyzja nr 137/2001 Prezydium KK (do użytku służbowego)

Decyzja nr 138/2001 Prezydium KK (do użytku służbowego)

Powrót na górę

Komisja Krajowa NSZZ "Solidarność" wykorzystuje na swoich stronach pliki cookie. Jeżeli nie zmienisz domyślnych ustawień swojej przeglądarki będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji.