Logo
Wydrukuj tę stronę

7 sierpnia 2001 (126-129/2001)

Decyzja Prezydium KK nr 126/2001 ws. przedstawicieli Związku w Komisji ds. Układów Zbiorowych Pracy

Prezydium Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność” postanawia delegować Bogdana Szozdę i Marcina Zielenieckiego na członków Komisji do Spraw Układów Zbiorowych Pracy.

Decyzja Prezydium KK nr 127/2001 ws. przedstawiciela Związku w Komitecie Monitorującym program Phare – 2000

Prezydium Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność” postanawia delegować Katarzynę Zimmer-Drabczyk do udziału w pracach Komitetu Monitorującego Program Phare 2000 – Spójność Społeczna i Gospodarcza.

Stanowisko Prezydium KK nr 128/2001 ws. programu restrukturyzacji służby zdrowia

Prezydium Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność” - dążąc do stworzenia programów osłonowych dla zwalnianych pracowników w reformowanych branżach - domaga się niezwłocznego przekazania przez Ministerstwo Finansów środków finansowych przeznaczonych na realizację tegorocznego programu restrukturyzacji w ochronie zdrowia.
Prezydium KK sprzeciwia się jednocześnie próbom szukania oszczędności budżetowych w tej sferze. Ograniczenie już przyznanych środków na restrukturyzację w jednostkach służby zdrowia będzie w wielu zakładach pretekstem dla dyrektorów  zakładów opieki zdrowotnej do ostatecznego wycofania się z realizacji podwyżek dla pracowników, do czego zobowiązuje ich nowelizacja ustawy o negocjacyjnym systemie kształtowania przyrostu przeciętnych wynagrodzeń u przedsiębiorców oraz o zmianie niektórych ustaw.

Decyzja Prezydium KK nr 129/2001 ws. zgody na używanie znaku NSZZ „Solidarność”

Prezydium Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność” wyraża zgodę na używanie znaku NSZZ „Solidarność” przez Invesco Polska Sp. z o.o. w przedsięwzięciach prowadzonych
w ramach współpracy określonej porozumieniem między NSZZ „Solidarność” a Invesco
w Warszawie 24 kwietnia 2001 r.

 

Copyright © NSZZ "Solidarność" • Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie Microworks

Komisja Krajowa NSZZ "Solidarność" wykorzystuje na swoich stronach pliki cookie. Jeżeli nie zmienisz domyślnych ustawień swojej przeglądarki będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji.