Menu

Uchwała KK nr 28/2009 ws. zmiany zasięgu działania Regionów Śląsk Opolski i Dolny Śląsk

Komisja Krajowa NSZZ „Solidarność” działając na podstawie § 22 ust. 4 Statutu NSZZ „Solidarność” podejmuje decyzję o zmianie zasięgu działania regionów, rozszerzając obszar Regionu Śląsk Opolski o gminę Brzeg i miasto Brzeg z powiatu brzeskiego w województwie opolskim.

  Uchwała wchodzi w życie z dniem 1 grudnia 2009 r.   Niniejsza uchwała stanowi podstawę do niezwłocznego wpisania jednostek organizacyjnych Związku z gminy Brzeg i miasta Brzeg z powiatu brzeskiego do regionalnego rejestru jednostek organizacyjnych Związku w Regionie Śląsk Opolski. Zarejestrowanie tych jednostek organizacyjnych w Regionie Śląsk Opolski skutkuje jednoczesnym wyrejestrowaniem ich z Regionu Dolny Śląsk ze wszystkimi tego konsekwencjami.   Region rejestrujący jednostki organizacyjne jest zobowiązany do poinformowania pracodawców, których te jednostki organizacyjne obejmują swoim działaniem, o zmianie ich władz nadrzędnych.
Powrót na górę

Komisja Krajowa NSZZ "Solidarność" wykorzystuje na swoich stronach pliki cookie. Jeżeli nie zmienisz domyślnych ustawień swojej przeglądarki będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji.