Menu

Uchwała KK nr 29/2011 ws. wniosku o zmianę przedstawiciela NSZZ „Solidarność” w składzie Trójstronnej Komisji do Spraw Społeczno – Gospodarczych

Komisja Krajowa NSZZ „Solidarność” na mocy dyspozycji art. 4 ust. 1, art. 6 oraz art. 9 ust. 4 pkt 2 ustawy z dnia 6 lipca 2001 r. o Trójstronnej Komisji do Spraw Społeczno-Gospodarczych i wojewódzkich komisjach dialogu społecznego (Dz. U. Nr 100, poz. 1080 ze zm.), a także w oparciu o zapisy uchwały nr 7 Trójstronnej Komisji do Spraw Społeczno-Gospodarczych z dnia 15 lipca 2002 r. wnioskuje do Prezesa Rady Ministrów o odwołanie Janusza Śniadka ze składu Trójstronnej Komisji do Spraw Społeczno-Gospodarczych, który złożył rezygnację z pełnienia tej funkcji z powodu objęcia mandatu posła na Sejm VII kadencji Rzeczypospolitej Polskiej.

Jednocześnie Komisja Krajowa NSZZ „Solidarność” odwołując się do powyższych uregulowań składa wniosek do Prezesa Rady Ministrów o powołanie Jarosława Lange jako przedstawiciela NSZZ „Solidarność” do składu Trójstronnej Komisji do Spraw Społeczno-Gospodarczych.

Powrót na górę

Komisja Krajowa NSZZ "Solidarność" wykorzystuje na swoich stronach pliki cookie. Jeżeli nie zmienisz domyślnych ustawień swojej przeglądarki będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji.